Siostra Łucja. Pełna biografia

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Monika

Obok Ojca Pio to najbardziej znana mistyczka XX wieku, ale w przeciwieństwie do świętego stygmatyka z Pietrelciny nie doczekała się dotąd wielu publikacji, w tym całościowego opracowania biografii. Tym bardziej zapraszamy więc do naprawdę fascynującej lektury… "Siostra Łucja. Pełna biografia" to książka o jednej z najbardziej niezwykłych postaci ubiegłego wieku, wybranka Maryi, wielka...

"Siostra Łucja. Pełna biografia" to książka o jednej z najbardziej niezwykłych postaci ubiegłego wieku, wybranka Maryi, wielka mistyczka, a przy tym uosobienie prostoty; skromna zakonnica, oddana Bogu, żyjąca w cieniu tajemnicy fatimskiego przesłania.

Przy tym szczera, obdarzona żywiołowym temperamentem i odwagą, które objawiały się choćby brakiem oporu przed wyrażaniem swoich opinii czy pukaniem do wielu zamkniętych drzwi. Przez otoczenie była postrzegana jako spokojna, ale stanowcza, znająca swoje powołanie i misję.

źródło opisu: http://catholicus.p

źródło okładki: google