Niezależna dama

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
An independent lady
Avadoro

Anglia, XIX wiek. Lord Marcus Hawkridge nieustannie musi wybawiać z kłopotów swoją babkę, do której, zwabieni jej majątkiem i dobrocią, lgną coraz to nowi wydrwigrosze. Kolejną faworytką starszej pani staje się Amaris Chantry, młoda urodziwa wdowa, zaangażowana w charakterze damy do towarzystwa. Marcus szybko odkrywa, że Amaris zataiła niepokojące fakty ze swego życia. Mimo to się w niej...

Anglia, XIX wiek.

Lord Marcus Hawkridge nieustannie musi wybawiać z kłopotów swoją babkę, do której, zwabieni jej majątkiem i dobrocią, lgną coraz to nowi wydrwigrosze. Kolejną faworytką starszej pani staje się Amaris Chantry, młoda urodziwa wdowa, zaangażowana w charakterze damy do towarzystwa. Marcus szybko odkrywa, że Amaris zataiła niepokojące fakty ze swego życia. Mimo to się w niej zakochuje. Czy powracająca zła przeszłość Amaris zniweczy szansę młodych na szczęście?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

meggykotka | 2015-09-13
Przeczytana: 13 września 2015

Początek świetny, potem już mniej fascynująco, ale mimo wszystko bardzo dobrze. Wyjaśnienie przeszłości Amaris słabe.

dorotakl7 | 2016-05-01
| 2014-01-02