Złotowłosa

Wydawnictwo: Harlequin
His Lady Fair
8323819130
Avadoro

Anglia, 1429 rok. Ria, nieślubna córka nieżyjącej Sary Morley, nie miała lekkiego życia w zamku Alderton, w którym niepodzielnie rządziła jej ciotka, lady Olivia. Na dach nad głową, liche jedzenie i znoszone ubrania pracowała od świtu do nocy. Pewnego dnia podsłuchała rozmowę ciotki ze znamienitym gościem z Londynu. Ria nie wierzyła własnym uszom. Okazało się, że jest córką księcia Sterlynga,...

Anglia, 1429 rok.

Ria, nieślubna córka nieżyjącej Sary Morley, nie miała lekkiego życia w zamku Alderton, w którym niepodzielnie rządziła jej ciotka, lady Olivia. Na dach nad głową, liche jedzenie i znoszone ubrania pracowała od świtu do nocy. Pewnego dnia podsłuchała rozmowę ciotki ze znamienitym gościem z Londynu. Ria nie wierzyła własnym uszom. Okazało się, że jest córką księcia Sterlynga, Marią Elizabeth Burton, dziedziczką Rockbury. Ma więc ojca i swoje miejsce na ziemi! Zanim jednak dotarła do domu, musiała stawić czoło wielu niebezpieczeństwom. Dobrze, że mogła liczyć na przypadkiem poznanego Nicholasa Hawkena, markiza Kirkham, chociaż zaczęła podejrzewać, że nie do końca jest tym, za kogo chce uchodzić.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

Czytałam ją już dość dawno, ale pamiętam że bardzo mi się podobała. Ma w sobie wszystkie 'szelmowskie' cechy które podobają mi się w romansach historycznych.