Panna młoda z Windermere

Margo Maguire Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
The Bride of Windermere
Ewa Posielska
Harlequin
The Bride of Windermere
literatura obyczajowa, romans
Ewa Posielska
Harlequin Romans Historyczny

świetna...

To jest całkiem niezła książka, pod warunkiem, że chcesz dostać cukrzycy od wypływającej praktycznie z każdej z tych 300 stron słodyczy. Niby tematyka zobowiązuje, ale mimo wszystko mogłoby się coś dziać w tej historii. Może jakiś zwrot akcji, może jakiś rozwój bohaterów, a może mniej schematyczności? Myślę, że byłaby dużo lepsza skrócona o dobrą połowę.

Uwielbiam klimat sredniowiecza. Ksiazka jest dobra i warta kazdej minuty czytania. Bohaterowie ciekawi i ciagle cos sie dzieje. Kit jest odwazna mloda dziewczyna ktora nieraz stawia czola
klopotom i ratuje swego rycerza z opresji. Polecam.

Przyjemny romans do przeczytania jednak napisany bardzo schematycznie. Kit bardzo samodzielna i inteligentna dziewczyna ale jak to często bywa jest bita przez swojego zapijaczonego ojczyma (opiekuna). Bohater to wielki rycerz którego wszyscy słuchają itp itd. Książka w sam raz dla miłośniczek romansów historycznych osadzonych w średniowieczu. W opisie jest streszczenie...

• 2018
  • Romans historyczny