Celtycka narzeczona

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin
Celtic Bride
Avadoro

Anglia, 1428 rok. Kolejne pokolenia klanu Sheaghda pilnie strzegły świętej włóczni. Miała niezwykłą moc, ale tylko nieliczni potrafili ją wykorzystać i przewidzieć niebezpieczeństwa grożące klanowi. Keelin odkryła w sobie ten dar i szybko przekonała się, że był to zarazem przywilej i przekleństwo. Po krwawej bitwie i śmierci ojca wraz z sędziwym stryjem ukryła się w Anglii. Nieprzewidziane...

Anglia, 1428 rok.

Po krwawej bitwie i śmierci ojca wraz z sędziwym stryjem ukryła się w Anglii. Nieprzewidziane wydarzenia i choroba starca sprawiły, że skorzystała z zaproszenia lorda Marcusa, pana na zamku Wrexton. Wiedziała, że jako strażniczka świętej włóczni powinna jak najszybciej wrócić do swoich. Tymczasem lord Marcus zaproponował jej małżeństwo...

Marcus de Grant stronił od kobiet. Kapryśne damy domagające się nieustającej uwagi i adoracji onieśmielały go, a zarazem z lekka irytowały. Zamiast przebywać w ich towarzystwie, wolał oddawać się rycerskim rozrywkom: polowaniom i turniejom. Wszystko się zmieniło, gdy w dramatycznych okolicznościach poznał Keelin, piękną i mądrą młodą kobietę, która ukrywała się w Anglii przed wrogami swojego klanu. Zaoferował jej pomoc i gościnę. Ale wkrótce zaproponował, by została jego żoną. Czy Keelin się zgodzi? Marcus się domyśla, że jego "Celtycka narzeczona" skrywa liczne tajemnice.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003