Jesteś tym co jesz

Tłumaczenie: Tomasz Norbert
Wydawnictwo: Rebis
You are what you eat
poradniki

Ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej Brytanii Doktor Gillian McKeith osiągnęła niewiarygodne rezultaty, odmieniając nawyki żywieniowe najgorzej odżywiających się Brytyjczyków. Dzięki tej książce poznasz tajemnice jej fantastycznej diety i zmienisz swoje życie będziesz zdrowszy i szczęśliwszy. * Przeprowadź test na inteligencję żywieniową i przekonaj się, jak wpływa na ciebie...

Ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy w Wielkiej Brytanii

* Przeprowadź test na inteligencję żywieniową i przekonaj się, jak wpływa na ciebie to, co jesz.

* Pozbądź się niezdrowych nawyków żywieniowych.

* Naucz się zapobiegać problemom zdrowotnym związanym z niewłaściwym odżywianiem, np. cukrzycy.

* Dowiedz się, jak niewielkie zmiany mogą doprowadzić do niewiarygodnych rezultatów

* Jedz więcej... nie mniej.

Przestrzegając prostych rad doktor McKeith już wkrótce będziesz się czuł i wyglądał wspaniale. Będziesz zdumiony, jak wielkie znaczenie może mieć kilka drobnych zmian i jak łatwo je przeprowadzić. Po prostu spróbuj, a zobaczysz...

źródło opisu: wydawnictwo REBIS, 2005

źródło okładki: wydawnictwo REBIS

Ania | 2013-03-24

Rewelacyjna książka nie tylko dla osób, które mają problemy z nadwagą ale również bardzo dobre są porady dla osób, które mają problemy zdrowotne. W książce są opisane m. in. jak rozpoznać kiedy brakuje witamin i jakich, jak zrobić masaż, jest parę przepisów. Niektóre produkty nie ma w naszych sklepach ale są już w Polsce sklepy z produktami Gillian McKeith gdzie można kupić produkty. Książka arcydzieło! Obowiązkowa do przeczytania dla wszystkich nie tylko dla odchudzających ale też dla tych którzy chcą być zdrowi i zdrowo się odzywiać.

ejrene | 2013-02-02

Świetna książka!
Bo:
Teoretycznie od wielu lat czytywałam podobne "pierdoły" o odchudzaniu, poczuciu własnej wartości itd... Ale jednak W TYM było coś innego. Po raz pierwszy w życiu zrozumiałam (ok, brzmi jak truizm, ale tak się stało), że nie jest ważne ile jem, czy jem tylko produkty light, czy ograniczam tłuszcz - nie! Ważne są zupełnie inne rzeczy, zupełnie inny system jedzenia i dobierania pokarmów. Polecam. Może ktoś przeczyta i stwierdzi: nihil novi. A może ktoś inny zastanowi się trzy razy, zanim zamówi hamburgera.

iza161 | 2018-12-29
Przeczytana: 29 grudnia 2018

Podstawowa wiedza o zdrowym żywieniu plus kilka bonusów.Zz duza częścią się nie zgadzałam, ale prawda jest taka,ze żyjemy w czasach gdzie świadome żywienie powinno być norma w społeczeństwie. a patzrac co się dzieje na ulicy -nie wspominając o szkołach świadczy o totalnym zacofaniu społeczeństwa ... a to przykre,bo nadwaga to największy zabójca człowieka .
Daje jej duzo pkt ze względu na bardzo łatwy sposób przekazu,który zrozumie każdy . milo się czyta i nie odpycha

knigoholiczka | 2013-06-27
Przeczytana: 25 czerwca 2013

" Jesteś tym, co jesz. Książka kucharska" to pierwsza książka, którą przekazało mi do recenzji Wydawnictwo Rebis. Wydanie mnie zachwyciło wizualnie ( i nie tylko). Piękne, kolorowe zdjęcia, przyjemny w dotyku papier- cóż więcej chcieć? A na dodatek zapach nowości- uwielbiam jak książka pachnie.
Co do treści- nie mam zarzutów. Nie słyszałam wcześniej o autorce i o jej programie telewizyjnym, dlatego z ciekawością podeszłam do lektury. Niestety, zdaje się, że nie wykorzystam żadnego przepisu, jeśli już, to zrobię jakiś sok. Te przepisy same w sobie nie są złe, ale jakoś żaden nie zainteresował mnie do tego stopnia, żebym pomyślała: Muszę to zrobić". W niektórych zaś znajdują się produkty, których nie znam, nie miałam pojęcia o ich istnieniu. Inne, na pewno smaczne, ale chyba nie mam na nie po prostu ochoty. Lubię (choć nie powinnam ze względu na kaloryczność) kuchnię włoską, polską.
Człowiek ciągle się czegoś uczy ;-).
Myślę, że każdy skorzysta z listy przypraw i przyborów, które w...

sPinacz | 2012-07-14

Książka zawiera sporo cennych rad. Niektóre z nich już wprowadziłam w życie i faktycznie pomagają i ułatwiają funkcjonowanie :)
Jedna wada - części produktów opisywanych w książce, nie mogę znaleźć na naszym rynku.

Astreja | 2011-05-14
Przeczytana: 2010 rok

Porady dotyczące diety są dobre przepisy dość ciekawe a potrawy smaczne problem polega w kupnie niektórych składników.

Nutka | 2012-02-16

Książka napisana prostym i przede wszystkim bardzo przekonującym językiem. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich ceniących sobie zdrowe odżywianie, odchudzających się, czy po prostu chcących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie szeroko rozumianej dietetyki. Ciekawa lektura, która cieszy także oko: piękne zdjęcia, kredowy papier. Jednak jest jeden poważny minus: wiele zaleceń autorki ciężko zastosować w polskich warunkach. Produkty przez nią polecane są u nas albo niedostępne, albo bardzo drogie.

Justyna_78 | 2011-09-16

Zdrowe prepisy to napewno ale większości przepisów nie mogłam wypróbować bo nie mam na codzień dostępu do produktów które są potrzebne do przygotowania potraw z książki Gillian ;((( Ale porady z książki warto wziąć sobie do serca i starać się przynajmniej zdrowo odżywiać.

gaggatka | 2013-10-26

Vademecum dla weteranów diet i pasjonatów zdrowego odżywiania. Bogate źródło informacji podane w przystępnej formie.

luka | 2011-03-26

bardziej lub mniej ważne i mądre rady dotyczące odżywiania. ale mimo wszystko warto było książkę przeczytać.