Program doskonałego zdrowia

Wydawnictwo: Rebis
8373019308
zdrowie, medycyna

Jeśli chcesz zmienić swoją dietę i odmienić swoje życie, postępuj zgodnie z programem doskonałego zdrowia Gillian McKeith. Jest to twoja osobista konsultacja ze specjalistą, a Gillian będzie ci towarzyszyła i pomagała na każdym etapie tej drogi. W skład programu wchodzą: Poziom 1: Pobudka Poziom 2: Program Poziom 3: Program odtrucia Poziom 4: Szczupła sylwetka do końca życia Ten...

W skład programu wchodzą:

Poziom 1: Pobudka
Poziom 2: Program
Poziom 3: Program odtrucia
Poziom 4: Szczupła sylwetka do końca życia

Ten interaktywny program jest bardzo wygodny i daje niezwykłe rezultaty. Sprawi, że będziesz chciał żyć zdrowo, i nauczy cię, jak dbać o własne ciało, teraz i przez całe życie. Program doskonałego zdrowia jest kontynuacją i rozwinięciem dwóch poprzednich książek Gillian McKeith Jesteś tym, co jesz i Jesteś tym, co jesz. Książka kucharska wydanych przez Rebis w 2005 i 2006 roku.

Zaczytana | 2016-09-02
katarzyna | 2015-07-04