Gra z mordercą

Irena Hansz
thriller morderstwo sensacja kryminał

Szału nie ma niestety

Szału nie ma niestety

Kate Forman i jej mąż Paul są szczęśliwym małżeństwem mają dwójkę wspaniałych dzieci,Kate ma ciekawą pracę,idealne,eleganckie mieszkanie.
Pewnego dnia mąż Kate powraca nagle do domu z zakrwawiony,bardzo ubrudzony krwią na swych dłoniach mamrocząc coś o zabójstwie.
Na drugi dzień zostaje zamordowana koleżanka Paula z pracy,gdzie pracowali.
Policja odnajduje atrakcyjną,ładną kobietę martwą,podejrzewa,że jej mąż miał coś wspólnego z zabójstwem.Kobieta rozpoczyna grę niebezpieczną z psychopatycznych,groźnym mordercą.
Znakomicie skonstruowany kryminał,genialne,szybkie zwroty akcji przyspieszały nie zwalniały,trzymał w doskonałym napięciu.
Super kryminał naprawdę.

Na drugi dzień zostaje zamordowana koleżanka Paula z pracy,gdzie pracowali.
Policja odnajduje atrakcyjną,ładną...

Mam wrażenie, że autor książki próbuje na siłę rozbudowywać fabułę, gdzie tak naprawdę nie miał na nią żadnego ciekawego konceptu. Moim zdaniem książka powinna skończyć się już na 30 stronie, przez co przebrnięcie przez całą było niezwykle męczące.

Książka jedna ze słabszych jaką przeczytałem.

Książka jedna ze słabszych jaką przeczytałem.

Dobry kryminał, który zawiera także elementy zdrady, zaufania, ogromnych pieniędzy, krwi i nieustępliwych stróżów prawa. Akcja rozwija się, powoli, początek niemrawy, moim zdaniem zbyt dużo przemyśleń głównej bohaterki. Jednak po połowie akcja nabiera szybkiego tempa i potem już nie można się od niej oderwać. Wydaje się ,że razem z Kate rozwiązujemy zagadkę morderstw. W sumie polecam.

Cieżko wypowiedzieć sie o tej książce, ponieważ czytając ja miałam zarówno pozytywne jak i negatywne zdanie o niej. Można ja polubić, gdyż akcja dzieje sie bardzo szybko, a z każda kolejna kartka dowiadujemy sie czegoś nowego. Zakończenie było dla mnie zaskoczeniem. Jednak główna bohaterka nie przypadła mi do gustu. Jej ciagle narzekania na męża, mogą przyprawić o ból głowy, z drugiej zaś strony stawia rodzine jako główny cel w swoim życiu. Poza tym jest wszechwiedzaca i zachowuje sie jak rasowy detektyw, a jednocześnie popełnia mnóstwo błędów, które doprowadzają do zgrzytania zębami. Oceńcie ja sami, ja daje 6/10

Jeśli to jest kryminał/sensacja to ja jestem Papieżem. Przykro mi to pisać, ale z zamkniętymi oczami stwierdzić można, że napisała tę książkę kobieta. Jedyny akcent kryminalny to chyba ten na początku.
Potem to tylko rozgrzebywanie rodzinnych i przyjacielskich więzów, problemów, zdrad, romansów itd.

Kupiłem ją na wyprzedaży, jednak gdybym wiedział, co biorę, to odłożyłbym ją z powrotem na sklepową półkę i kupił pół kilo swojego ulubionego serniczka.

Kupiłem ją na wyprzedaży, jednak gdybym wiedział, co biorę, to odłożyłbym...

"Zmawiając się z mordercą, wrabiamy kogoś kto jest niewinny"

"Zmawiając się z mordercą, wrabiamy kogoś kto jest niewinny"

Szczerze powiedziawszy, najciekawszy był ostatni rozdział, resztę jakoś przebrnełam ale ledwo :(

Z braku laku się przeczytało, ale szału nie ma. Moim zdaniem w pierwszej połowie książki za dużo zbędnych, niepotrzebnych sytuacji które tak naprawdę nic nie wnoszą do dalszej części. Druga połowa już lepsza, ale chyba lekko naciągnięta...

Zmęczyłem. Nic nowego, nic zaskakującego. Emocji może na 30-40 stron z ponad 350. Dla mnie ani to thriller, ani kryminał, a bardziej obyczajowy przeciętniak z elementami thrillera, ale takimi tyci tyci.

• Rok 2013
  • 2016