Chomiki i myszoskoczki

Seria: Poznaj swojego zwierzaka
Wydawnictwo: IBIS
Hamsters & Gerbils
poradniki

Jak pielęgnować swojego chomika? Dlaczego gryzonie mają długie zęby? Czy myszoskoczki bawią się ze sobą? Książka zawiera odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Seria w skład której wchodzi 6 książek, to świetne poradniki dla dzieci i ich rodziców, którzy przyjmują pod swój dach czworonożnego ulubieńca. Przystępnie napisany tekst, dokładne ilustracje, a także piękne fotografie, pomogą Ci zaznajomić się z zachowaniami i potrzebami Twojego pupila. Dzięki tej książce poznasz swojego zwierzaka i szybko się z nim zaprzyjaźnisz!

źródło opisu: okładka

Jade | 2011-09-10