Dowiedz się sam. Zwierzęta. Pytania i odpowiedzi

Jinny Johnson Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: Dowiedz się sam popularnonaukowa dziecięca
My First Fun. Animal Questions and Answers
popularnonaukowa dziecięca
praca zbiorowa
Dowiedz się sam
Edukacyjna Dla dzieci Dla najmłodszych 3-5 lat Zwierzęta

Super książka nie tylko dla dzieci, ale i dla tych, którzy lubią ciekawostki o zwierzętach. Dużo faktów tak wciągających, że w jednym ręku miałam książkę, a w drugiej tablet, żeby na bieżąco sprawdzać nowe gatunki czy różne rzeczy (np. jak skacze sifaka). Ładne ilustracje. Będę do niej co jakiś czas wracać, żeby sobie przypomnieć to i owo. Ta książka sprawiła mi dużo radości.

• Książki mojego dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Dowiedz się sam. Zwierzęta. Pytania i odpowiedzi