Układanka osobowości

Tłumaczenie: Maria Sabiłło-Widera
Wydawnictwo: Logos
Your personality tree
poradniki

Za pomocą zaczerpniętych z życia przykładów i zabawnych anegdot Florence i Marita Littauer uczą nas, jak odnosić się do różnych osobowości, z którymi stykamy się w naszym miejscu pracy. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za przyjmowanie nowych pracowników, znajdziesz tu pomocne wskazówki, jak przygotować skuteczne ogłoszenie skierowane do konkretnych typów osobowości. Bez względu na to, gdzie pracujesz w biurze, kościele, szpitalu, sklepie, szkole czy firmie budowlanej nauczysz się rozpoznawać typy osobowości poszczególnych ludzi, obserwując ich sposób ubierania się, wywiązywania się ze swoich obowiązków i traktowania kolegów. Nauczyszsię oceniać unikalność i wartość każdego kawałka układanki osobowości , będziesz mógł porozumieć się z innymi i pracować wydajnie w zgodnej i harmonijnej atmosferze.

mariola | 2016-10-23
Shino11 | 2016-09-18