Wyjazdy nurkowe Poradnik praktyczny

Wydawnictwo: Bel
poradniki

Dąbrowski Marcin BEL Rok wydania 2007 Stron: 158 Format: 17.0x24.0cm Oprawa: TwardaW książce opisano wszystkie aspekty wyjazdu nurkowego. Są one ułożone w logiczną całość od przygotowania wyjazdu, przez podróż do postępowania na miejscu nurkowym. Jest to wiedza użyteczna dla wszystkich niezależnie od stopnia nurkowego czy organizacji, w której zostały uzyskane uprawnienia. Ksiązka jest bigato ilustrowana, zawiera ponad 300 zdjęć, tabel i szkiców, co przybliża czytelnikowi opisane tematy. Często w opisach dodane są nazwy angielskie, które umożliwią aktywne rozumienie poruszanych zagadnień na wyjeździe nurkowym.