Moje dziecko uczy się spać

Tłumaczenie: Aldona Szymaszek
Wydawnictwo: Jedność
Mein Kind lernt schlafen
poradniki

Co można zrobić, aby zlikwidować problemy ze snem. Wiele małych dzieci źle śpi w nocy, narażając rodziców na brak wypoczynku i w konsekwencji stres. Książka uczy opiekunów prawidłowego postępowania , podając szereg praktycznych rad, jak zlikwidować bezsenność dziecka lub przerwy w czasie snu. Można w niej znaleźć odpowiedzi na pytania: Co dzieje się podczas snu? Jakie konsekwencje przynosi bezsenność dziecka dla niego i rodziców? Jak zlikwidować złe nawyki?