Moje dziecko uczy się poprzez zabawę

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Jak prawidłowo rozpoznać mocne strony dzieckaa Jak wesprzeć je poprzez dobór właściwych zabawa Jak Wasze dziecko może z powodzeniem rozwijać swoje zdolnościa W Waszym dziecku drzemią uzdolnienia, które powinniście odkryć i rozwijać! Właśnie w pierwszych latach życia maluch wypróbowuje swoje zdolności i codziennie się uczy. W niniejszej książce dowiecie się, jak ważna jest zabawa dla Waszego dziecka, i znajdziecie liczne pomysły i ćwiczenia. Najlepsze zabawy edukacyjne, najbardziej odpowiednie książki i właściwa muzyka dla każdego wieku pomogą w rozwoju Waszego dziecka. W ten sposób wesprzecie jego zdolności i zapewnicie mu pouczające i wesołe dzieciństwo.

książek: 1935
linka35 | 2014-02-17