Dziecko Sześć pierwszych lat

Wydawnictwo: Larousse
poradniki

Dziecko sześć pierwszych lat to kontynuacja bestsellerowego poradnika Ciąża. Dziewięć szczęśliwych miesięcy. Wraz z narodzinami dziecka zmienia się życie całej rodziny. Przed rodzicami mnóstwo pracy, ale i mnóstwo radości! Sześć pierwszych lat życia dziecka to czas jego intensywnego rozwoju i kształtowania się osobowości. Dla mamy i taty to także niezwykle ważny okres, ponieważ muszą nauczyć się.. bycia rodzicami. Drodzy Rodzice, nie zapominajcie o tym, że szczęśliwe dzieciństwo to podstawa sz

Istas | 2015-11-26
Na półkach: 2015, Przeczytane, Posiadam