Muzyka pogranicza

Tłumaczenie: Małgorzata Kicana
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Konesera". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Border Music
83-7180-422-9
Texas, pustynia, ranczo, namiętność
perez

Opowieść o Lindzie i Jacku, o długich, upalnych dniach spędzonych na ranczu w samym sercu pustyni, o nocach wypełnionych dziką namiętnością pod bezkresnym niebem zachodniego Teksasu, a także o tym, jak rozstanie złamało im serca; opowieść o Wietnamie, Środkowym Zachodzie, o Vaughanie Rhomerze - starym człowieku, który na swój własny, nieporadny sposób stara się być wolny. "Muzyka pogranicza"...

"Muzyka pogranicza" to historia zwykłych ludzi, którzy marzą o namiętności i szczęściu wiedząc, że można je znaleźć tylko raz w życiu, a utraciwszy - nigdy o nich nie zapomnieć.

źródło opisu: Prószyński i S-ka, 1999

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Muzyka_pogranicza-p-1133-.html

Przepiękna, urocza opowieść o dwójce ludzi Lindzie i Jacku, którzy spędzają, długie, gorące i upojne chwile na ranczu w samym sercu pustyni
O dzikiej namiętności pod bezkresnym niebem w zachodnim Teksasie.
W cudownym klimacie opowieść opowiedziana,o rozstaniu co złamało im serca.
Są tu też wplecione w książce opowieści napisane o Wietnamie,Środkowym Zachodzie i o starym człowieku Vaughanie Rhomerze,który na swój własny sposób czuje się wolny.
"Muzyka pogranicza" to historia o zwykłych ludziach, którzy marzą o szczęściu, namiętności i miłości.
Szczęście można znaleźć, a szybko można je stracić i nigdy nie zapomnieć.
Panowała w książce miła atmosfera,emanuje ciepłem..pełna uroku,ciepła przyjemna,wspaniała lektura na odprężenie, zrelaksowanie dla ciała i duszy,zachwyciła mnie urzekła bardzo.
Niesie przekaz ta książka, pewne przesłanie zawiera dałam się wciągnąć w świat "Muzyki pogranicza"i zawładnęła moim sercem..zadowolona jestem z książki, cieszę się,że mogłam ją...

Łukasz Dzięba | 2013-12-15

Lekka i przyjemna. Wciagnalem sie w ta opowieść skuszony wątkiem outsidera, który szuka swojego na świecie. nie zawiodlem sie.

lucy285 | 2016-03-07
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane