Garnitury w prążki

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Pinstripes
837298591X
powieść,

Były sobie trzy ślicznotki, które nosiły eleganckie garnitury i zajmowały się biznesem, jedna z nich nie miała osobowości, drugiej brakowało uczuć, trzecia zaś uzależniona była od kokainy i seksu. I pewnie ich drogi nigdy by się nie zeszły, gdyby nie czarny czwartek, kiedy to wszystkie trzy zostały niesłusznie zwolnione z pracy.

eduko7 | 2015-12-04
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 03 grudnia 2015

Czy rzeczywiście ich spotkanie było przypadkowe? Raczej nie. I tym, co je połączyło wcale nie była chęć zemsty, mimo, że początkowo można było odnieść takie wrażenie. Każda z nich skrywała jakąś tajemnice, a budząca się powoli przyjaźń pozwoliła im otworzyć się, zaufać i rozkwitnąć.

aisah | 2016-07-06
Na półkach: 2016, Przeczytane, Ulubione, Posiadam
Przeczytana: 06 lipca 2016

Czytałam już kilka razy - za każdym razem bardzo mi się podoba, bo jest inna niż większość książek zaliczanych do literatury kobiecej. :)

Ewa | 2010-09-06

Trzy kobiety, których pozornie nie łączy nic, ogarnięte żądzą zemsty postanawiają wspierać się wzajemnie w swoich dążeniach. Polecam :))

Kasia Grygiel | 2012-06-05
Przeczytana: 01 czerwca 2012