Tango na prerii

83-247-0076-5
Katarzyna Daab
powieść amerykańska

więcej Więcej

Można traktować tę książkę jako kolejne uzupełnienie (do "Co się wydarzyło w Madison County" oraz "Tysiąc polnych dróg") albo jako byt całkowicie samodzielny. Widać że autor lubi swoich bohaterów i niezmiernie się do nich przywiązuje :) I wcale mu się nie dziwię, bo to dobrzy i mądrzy ludzie.
"Tango na prerii" dzieli się niejako na dwie części - w pierwszej, jeśli chodzi o...

Kocham tę książkę!Powracam do niej wielokrotnie.Jest odzwierciedleniem wszystkiego co mi w duszy gra.

• 2019
  • 2009 Nabytki