Tango na prerii

High Plains Tango
83-247-0076-5
powieść amerykańska
niebieska

Carlisle McMillan (syn bohatera "Co się wydarzyło w Madison County") nie jest miłośnikiem hałaśliwej cywilizacji ani kapitalizmu, "który zmienił się w efekciarską bzdurę". Dlatego spodobało mu się w Salamander, malutkim miasteczku na Południu, gdzie życie toczy się leniwie w rytm otaczającej je wspaniałej przyrody, a ludzie nie patrzą wciąż na zegarek. Jako stolarz z zamiłowania odbudowuje tam stary dom i poznaje dwie niezwykłe kobiety: ciepłą i macierzyńską Gally oraz tajemniczą i piękną Susannę. Nieoczekiwanie spada na miasteczko wieść, że ma je przeciąć autostrada. Dla mieszkańców oznacza to pieniądze, dla Carlisle a - koniec świata, pamiętanego jeszcze przez Indian... Czy będzie w stanie zatrzymać wielką inwestycję?

fiona | 2015-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2015

Kocham tę książkę!Powracam do niej wielokrotnie.Jest odzwierciedleniem wszystkiego co mi w duszy gra.

Ewami | 2015-09-24
Przeczytana: 20 maja 2016