Zaloty w Cedrowym Zakątku

Robert James Waller Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka pod Różą literatura obyczajowa, romans
Slow Waltz in Cedar Bend
literatura obyczajowa, romans
Dorota Malinowska-Grupińska
Biblioteczka pod Różą
miłość romans

Nieco nietypowe romansidło, ale bardzo przyjemne do czytania. Przede wszystkim ciekawa fabuła dziejąca się zarówno w Stanach, jak i w dużej części w Indiach, więc dla fanów podróży i intrygujących miejsc zdecydowanie interesująca. Poza tym główni bohaterowie to ludzie koło czterdziestki, co w romansidłach rzadko się zdarza ;). Przy tym inteligentni i ciekawi jako postacie,...

Jako pierwszą przeczytałam książkę "Co wydarzyło sie w Madison County" i byłam nią wprost zachwycona, doszło do tego, że wracałam do niej trzykrotnie.
Nie wiem czy "Zaloty w Cedrowym Zakatku" sa słabsze czy po prostu mam taki literacki niedosyt po tej pierwszej.

Można przeczytać. Język fajny, przyjemny i chwilami żartobliwy choć ciągnie sie strasznie.

• Pożyczone z biblioteki
  • Dusza romantyczki