Sezon na randki

Tłumaczenie: Aleksandra Komornicka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Write It Up
walentynki, miłość, randki, uczucia
dona

Zbliżają się walentynki. Tess Truesdale, naczelna poczytnego magazynu dla kobiet, zleca trzem redaktorkom napisanie felietonów na temat randek w metropolii. Oczekuje, że dziennikarki same sprawdzą, jak te randki naprawdę wyglądają i dostarczą wystrzałowe teksty. Tymczasem Julia natychmiast zadurza się w nieznajomym, którego poznaje podczas pierwszej szybkiej randki. Abby ma bliżej przyjrzeć się randkom internetowym, ale na razie jest zauroczona swoim współlokatorem, wyjątkowo przystojnym irlandzkim fotografem. Samantha zaś stwierdza, że kawiarniane randki są mniej interesujące od pikantnych maili, które dostaje od kolegi z Włoch.

źródło opisu: Harlequin, 2008

źródło okładki: harlequin.pl

izabela81 | 2015-06-21
Na półkach: 2015 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 18 czerwca 2015

Czyta się lekko i przyjemnie. Książka w sam raz na walentynki.

karmazyna | 2011-08-01

Chyba bym tego nie przeczytała gdyby nie spora zawartość alkoholu w krwiobiegu.

elima | 2016-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2016