Włamywaczka

Wydawnictwo: Beta Books
Illegal possession
837001495X
dona

Młoda, piękna, nieprzeciętnie zdolna kobieta poznaje w niezwykłych okolicznościach bezkompromisowego, znanego z surowych zasad moralnych dżentelmena. Wszystko przemawia przeciwko niej. Czy Troy jest złodziejką czerpiącą korzyści z niecnego procederu, czy idealistką bez reszty oddaną sprawie tropienia przestępców, wobec których prawo jest bezsilne?

źródło opisu: Beta Books, 1991

źródło okładki: Beta Books

mmagia | 2014-02-05

Może nie powinnam oceniać książki po przeczytaniu zaledwie 1/4, ale nie mogę nie ostrzec innych. Przychodzą mi na myśl 2 hasła:
- romansidło!
- rozczarowanie!
Zachęcona świetną kryminalną serią Kay Hooper o strachu, sięgnęłam po kolejną pozycję. I niestety porażka :( Nie miałam cierpliwości, żeby dowiedzieć się, ile razy jeszcze bohaterka będzie omdlewała w silnych ramionach przystojnego Dallasa.

Joanna | 2014-09-08
marcla117 | 2014-06-22