W objęciach strachu

Wydawnictwo: Sonia Draga
Sleeping with fear

Riley Crane, agentka jednostki specjalnej Noama Bishopa, zespołu złożonego z agentów o paranormalnych zdolnościach oraz specjalistka w sprawach związanych z magią, zostaje wysłana na wyspę Opal, by tam przyjrzeć się bliżej tajemniczym działaniom okultystów. Po przybyciu na miejsce Riley znajduje sobie kwaterę, nawiązuje kontakt z biurem szeryfa w Hazard i jest pewna, że już wkrótce zorientuje się w całej sytuacji. Tyle pamięta, bo niestety wydarzenia kolejnych trzech tygodni spowija gęsta mgła. Przypuszcza, że później wydarzyć musiało się coś strasznego, skoro obudzi się w domku na plaży ubrudzona zaschniętą krwią. By rozwiązać zagadkę tajemniczych zjawisk mających miejsce na wyspie i odkryć, dlaczego jej pamięć płata figle, Riley będzie musiała wkroczyć w morderczy labirynt pułapek. Nie zdaje sobie sprawy, że waga utraconych wspomnień jest tak wielka, że może ją kosztować życie..

źródło opisu: Sonia Draga, 2009

jamczyk | 2016-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2016

Czarna magia, okultyzm, sataniści i "zakręcona" agentka - całość do strawienia.

hadzia | 2013-01-10
Przeczytana: 09 stycznia 2013

W książce poznajemy Riley Crane –agentkę specjalną, którą szef Grupy do Zadań Specjalnych, Noah Bishop, wysyła naszą agentkę na wyspę Opal, gdzie miała zbadać doniesienia o wydarzeniach owianych z wielką tajemnica i okultyzmem. Po przybyciu na miejsce znajduje sobie nocleg, nawiązuje kontakt z szeryfem. Później któregoś dnia budzi się w domku na plaży. Odkrywa wtedy jednocześnie, że jest całkowicie ubrana, z bronią przy sobie, a także ubrudzona starą, zaschniętą krwią. Co ciekawsze – nie potrafi sobie przypomnieć niczego z ostatnich trzech tygodni. Ostatnimi wspomnieniami jest właśnie kontakt z szeryfem i samo przybycie na wyspę. Chyba musiało stać się coś strasznego, skoro na jej ubraniach znalazła się właśnie krew. Lecz co stało się tak naprawdę? Czemu obudziła się właśnie w takiej sytuacji i czemu niczego nie pamięta? Cóż takiego ma w sobie ta wyspa? Czy ma to jakiś związek z okultyzmem?
W objęciach strachu jest skonstruowana według dość ciekowego, choć niezbyt skomplikowanego...

Agnieszka | 2014-02-27

Alez bylam zaskoczona,ze mnie tak wciagnelo.To moj drugi kryminal i chyba zaczynam sie przekonywac do tego typu ksiazek.Nie bylo az tak strasznie,ciekawa fabula,trzyma w napieciu od poczatku do konca.Nie moglam przewidziec co bedzie dalej,swietna pozycja(takie jest moje zdanie) i jest UWAGA!...watek milosny,nic na to nie poradze,ze takie lubie!!!Szczerze polecam!!

mmagia | 2014-01-24

Źle się czyta książkę, w której bohaterka ma non stop zaniki pamięci...

Luuuuna | 2012-10-28

Ot, takie niewymagające czytadło na leniwe popołudnie.

Agata | 2012-12-13

lekka i przyjemna ;)

natalie | 2012-12-30
Przeczytana: 23 grudnia 2012

Arcydzieło! Trzyma w napięciu od pierwszej strony do ostatniej. Czytałam to po nocach, bo nie mogłam od niej odejść. Genialna! Chcę więcej, Kay! Tak samo jak w przypadku "Czerwonego Hotelu" chce się znać zakończenie. Idealna dla miłośników kryminałów i wróżbiarstwa :)

sonjab | 2010-12-27
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 27 grudnia 2010

Jak to u Hooper, miło, trochę magicznie, lekko przerażająco, lekko wciągająco i ze szczyptą romansu w tle. Niektórych elementów jest jednak jak dla mnie za mało, co czyni książkę lekturą dobrą na jeden wieczór, ale niestety niczym więcej.

rete | 2012-02-12
Przeczytana: 10 lutego 2012

Początek średni, później akcja w miarę rozkręca się i robi interesująca, tylko po to żeby przekształcić się w nudną bajkę, którą przeczytałem tylko dlatego, że nie miałem nic ciekawszego do roboty.

BookShark | 2013-05-12
Na półkach: Przeczytane, 2013

Banalna,niezbyt ciekawa ale trzeba przyznać,że całkiem dobrze i szybko się ją czyta.Ot zwykła lekturka na nudne popołudnia.