W objęciach strachu

Okładka książki W objęciach strachu Kay Hooper
Okładka książki W objęciach strachu
Kay Hooper Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Bishop i Grupa do Zadań Specjalnych/Trylogia strachu (tom 9) kryminał, sensacja, thriller
Bishop i Grupa do Zadań Specjalnych/Trylogia strachu (tom 9)
Sleeping with fear
Sonia Draga
2009-01-01
2009-01-01
Maria Stadniczeńko-Wróbel
zdolności paranormalne okultyzm utracona pamięć

Bardzo ciekawa fabuła i opisana w taki sposób, że na prawdę dobrze się czyta. Polecam 👍

Niestety nie mogę nic dobrego napisać
Dłużyzny męczące i te ciągłe zaniki pamięci
Nie zdradzam treści ale jak macie coś innego pod ręką to sięgnijcie
Ta książka tylko z braku alternatywy

Niestety nie mogę nic dobrego napisać
Dłużyzny męczące i te ciągłe zaniki pamięci
Nie zdradzam treści ale jak macie coś innego pod ręką to sięgnijcie
Ta książka tylko z braku alternatywy

Dobry kryminał z śledztwem paranormalnym. Ciekawa zagadka w przemyślny sposób poprowadzona. Agentka Grupy Specjalnej FBI budzi się zakrwawiona i nie pamięta ostatnich kilku tygodni. Wie gdzie jest, dlaczego, ale nie pamięta co udało jej się odkryć. Zapomniała co ostatnio robiła. Nie pamięta nawet, że spotkała mężczyznę swojego życia. Musi odkryć co się stało, kto za to odpowiada, kto jest jej wrogiem i dlaczego się zakochała od pierwszego wejrzenia. Musi to zrobić szybko, bo zegar tyka. Bezwzględny morderca manipuluje wszystkimi i realizuje koronkowy plan zemsty. Przemyślana fabuła. Wątek romantyczny dla okrasy. Kilka zaskakujących momentów. Może się podobać. Szkoda, że autorka z wykreowanych bohaterów nie wyciągnęła więcej, bo wtedy ta książka z tym pomysłem fabularnym i światem byłaby jeszcze bardziej emocjonująca i ciekawsza. Czyta się szybko i z dreszczykiem, więc warto.

Pomysł na książkę był całkiem dobry. Lubie czytać o amnezji i o tajemnicach, dlatego więc zdecydowałam się na tą książkę. Wykonanie jednak juz takie genialne nie bylo. Ot taka sobie książeczka bez efektu wow.

Agentka jednostki specjalnej, mająca zdolności parapsychiczne zostaje wysłana na wyspę Opal, w celu zbadania różnych indydentów z udziałem okultystów. Przybywa, rozgaszcza się, nawiązuje kontakty z biurem szeryfa, nawet romans się trafił i... film jej się urywa. Budzi się uwalana zaschniętą krwią, nic nie pamięta. Z życia umknęły jej trzy tygodnie. Nawet namiętny romans też uleciał z jej pamięci, a zdolności jasnowidztwa, którymi jest/była obdarzona poszły się trącać. Walczy z niepamięcią, oraz z czasem, który gdzieś jej się co chwila gubi.
Wydawca napisał "Riley będzie musiała wkroczyć w morderczy labirynt pułapek. Nie zdaje sobie sprawy, że waga utraconych wspomnień jest tak wielka, że może ją kosztować życie.."
Chciałoby się napisać "ach" i chciałoby się napisać "och" i chciałoby się by ta książka trzymała w napięciu i przyprawiała o palpitację serca, ale...żadne "och" i żadne "ach", mnie ona zwyczajnie zaczęła nudzić. A wciąż powtarzające się jak na zdartej płycie teksty o energii, jej utracie, bądź poborze zaczynały nużyć.
Jednak książka ma swój duży PLUS. Szybko się czyta i zakończenie totalnie mnie zaskoczyło, bo...główny winowajca wyskoczył jak królik z kapelusza i wreszcie zrobiło się ciekawie. A nie można tak było od samego początku? Szkoda, że przytup nastąpił dopiero na koniec, ale dobre i to. Zakończenie obroniło całą książkę ;).
Dobre czytadło na nudny wieczór :).

Czarna magia, okultyzm, sataniści i "zakręcona" agentka - całość do strawienia.

Czarna magia, okultyzm, sataniści i "zakręcona" agentka - całość do strawienia.

Alez bylam zaskoczona,ze mnie tak wciagnelo.To moj drugi kryminal i chyba zaczynam sie przekonywac do tego typu ksiazek.Nie bylo az tak strasznie,ciekawa fabula,trzyma w napieciu od poczatku do konca.Nie moglam przewidziec co bedzie dalej,swietna pozycja(takie jest moje zdanie) i jest UWAGA!...watek milosny,nic na to nie poradze,ze takie lubie!!!Szczerze polecam!!

Źle się czyta książkę, w której bohaterka ma non stop zaniki pamięci...

Źle się czyta książkę, w której bohaterka ma non stop zaniki pamięci...

Książka strasznie ciekawa, posiada jeden minus : W Polsce, trudno dostać resztę serii ( Jest tylko trylogia strachu)

Banalna,niezbyt ciekawa ale trzeba przyznać,że całkiem dobrze i szybko się ją czyta.Ot zwykła lekturka na nudne popołudnia.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Kryminał
  • Thriller

Dodaj cytat z książki W objęciach strachu