Chudnij łatwo i szybko

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
978-83-7648-760-1
Liliowa

Czy lubiłabyś siebie bardziej i czułabyś się atrakcyjniejsza, gdyby udało ci się zrzucić kilka kilogramów? Jeśli tak, to pewne, że odchudzałaś się już niejeden raz. Wypróbowywałaś kolejne preparaty, zioła i cudowne diety zmniejszające nadwagę rzekomo w jeden tydzień. Za każdym razem efekt był podobny – schudłaś parę kilogramów, ale natychmiast po zakończeniu kuracji znowu obrosłaś tłuszczykiem.
Ta książka pomoże nie tylko „spalić” tłuszcz, ale pokaże, jak zdrowo się odżywiać i pozbyć kłopotów z tuszą. Dieta polegająca na dostarczeniu 1200 kilokalorii obfituje w warzywa, lecz zawiera także mięso, nabiał i niewielkie ilości produktów mącznych. Dzięki temu nasz organizm, mimo że dostanie mniej pokarmów, będzie miał wszystko, czego potrzebuje. To kuracja znakomita dla każdego, bez względu na wiek

źródło opisu: Wydawnictwo Prószyński i S-ka, 2011

źródło okładki: www.proszynski.pl