Miedziaki na szczęście. Białe gardenie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans. Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Baby Season; The Oldest Virgin in Oakdale
Iwona

Alice Sharpe ,,Miedziaki na szczęście" Gdy dziewczyna z wielkiego miasta utknie pośrodku pustyni,finał takiej przygody może być tragiczny. Roxanne dopisało szczęście ,gdyż z opresji wybawił ją lekarz z pobliskiego miasteczka.Jack udzielił jej pomocy,lecz nie okazał się zbyt gościnny. czyżby niepokoiła go sprawa ,która sprowadziła Roxanne do Kalifornii? Wendy Warren ,,Białe gardenie" Kiedyś...

Alice Sharpe ,,Miedziaki na szczęście"
czyżby niepokoiła go sprawa ,która sprowadziła Roxanne do Kalifornii?

Wendy Warren ,,Białe gardenie"
Kiedyś Eleanor kochała się skrycie w klasowym łobuzie Colvinie.Udzielała mu korepetycji,bezskutecznie licząc na choćby jedno czułe słówko.
Colvin,teraz bogaty biznesmen ,wraca po dwunastu latach w rodzinne strony.Wie,ile zawdzięcza Eleanor i jest gotów spłacić stary dług.Gdyby przewidział,jak dziwną prośbę przyjdzie mu spełnić...

Dytka93 | 2016-06-21
kraxia | 2015-05-29