Twój język ma moc

978-83-925569-1-6
duchowość
religia
Ann

W książce tej Maria, dzieląc się własnymi zmaganiami na drodze duchowego wzrostu w Chrystusie, ukazuje swój zapał do głoszenia Ewangelii. Autorka przekona nas o konieczności wzrastania w świętości oraz wzbudzi w nas jej głód. Jak mówi Maria: "Książka ta nie ma być "sposobem" ale raczej doświadczeniem przemiany poprzez zanurzenie w Słowie Bożym, które pomoże ci stać się osobą, jaką Pan cię zaplanował". Właśnie taki wpływ książka ta wywarła na mnie i modlę się o to, aby tak samo było i w twoim przypadku.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ann | 2011-07-05
Przeczytana: 15 maja 2011

Książka wyjątkowa, która może zmienić bardzo wiele... przede wszystkim język, jakim się posługujemy. Maria Vadia posługując się fragmentami Pisma Świętego pokazuje, że słowa, które wypowiadamy mają moc przemieniania rzeczywistości i niosą ze sobą błogosławieństwo lub przekleństwo. Jeśli chcesz żyć świadomie, to przeczytaj tę książkę!

renka | 2014-11-22
Na półkach: Przeczytane, Religijne, 2014
Przeczytana: 22 listopada 2014

Książka o mocy języka i o braniu odpowiedzialności za swoje słowa, o sile swoich słów. Polecam!

Jancysia | 2016-09-20
Ola | 2016-07-19