Uwolnij swoje źródła

Wydawnictwo: Rhema
Break open Your Wells!
religia
Ann

To książka absolutnie dla każdego! Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko. Maria prowadzi czytelnika przez kolejne fragmenty Słowa Bożego, które są potwierdzeniem niezwykłych...

To książka absolutnie dla każdego!
Maria pokazuje jak uwolnić w swoim życiu wszystkie dary i charyzmaty, które płyną z faktu, że przez chrzest jesteśmy dziećmi Bożymi. Ta książka to prawdziwa przygoda na drodze postępu duchowego. Każdy kolejny rozdział jest odkryciem, że w Jezusie mogę wszystko. Maria prowadzi czytelnika przez kolejne fragmenty Słowa Bożego, które są potwierdzeniem niezwykłych zasobów Bożej łaski nad naszym życiem.

źródło opisu: www.rhema.com.pl

źródło okładki: www.rhema.com.pl

darko11 | 2019-03-19
Przeczytana: 19 marca 2019

Klasyka coś dla ciała i ducha