Jezus potężny Wojownik. Zwycięstwo mocą uwielbienia

Wydawnictwo: Rhema
religia
PiotrW

Bracie, pewnego dnia, kiedy byłem zgubiony, w jeszcze gorszej sytuacji niż wówczas, usłyszałem głos, który przemówił do mnie i rzekł: - Jam jest ciągłe potężnym Zwycięzcą, który może oczyścić wszystkie twoje grzechy. - Dotknąłem moją ręką mocy Wszechmogącego Boga, która wstrząsnęła mną i oczyściła od głowy do stóp. Pragnę się Go trzymać, bowiem na końcu tej drogi czeka mój Zbawca i moi umiłowani. Pragnę się trzymać tego kabla, który prowadzi z krzyża do chwały i ufać Jemu aż do śmierci, bowiem On przezwyciężył wszystkich moich nieprzyjaciół, On przezwyciężył moje choroby, On zwyciężył nad mymi grzechami i On uczynił mnie "więcej niż zwycięzcą w Jezusie Chrystusie", który pokonał wszystko dla mnie. O, przyjacielu grzeszniku, jeżeli jesteś zgubiony, jeżeli potrzebujesz uchwycić się Jego ręki. która cię poprowadzi na bezpieczne miejsce -teraz jest stosowna pora! Jeśli tego nie zrobisz, zaskoczą cię burze tego życia i będziesz zgubiony na wieki. Wyciągnij rękę i uchwyć się Jego, kiedy skłonimy nasze głowy do modlitwy.
(Rh)

źródło opisu: Rhema, 2015

źródło okładki: rhema.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!