Zwycięstwo w bramie oczu

Wydawnictwo: Rhema
Victory in the Eye Gate
religia
Ann

Nasze oczy są bramą, przez którą dostęp do nas mają rzeczy, na które patrzymy. Jeśli kierujesz swoje oczy na to, co jest ze świata, nasiąkasz tym, co jest ze świata. My jako chrześcijanie mamy kroczyć w objawieniu Jezusa, mamy nasiąkać tym, co płynie z nauki Słowa Bożego. Przez chrzest zostaliśmy zanurzeni w śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa, więc otrzymaliśmy moc kontynuowania Jego dział tu na ziemi pośród swoich braci i sióstr. Ta książka jest niemal przewodnikiem i podręcznikiem na drodze postępu w życiu duchowym.

źródło opisu: www.rhema.com.pl

źródło okładki: www.rhema.com.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!