978-83-7256-895-3
religia
Ursa

Nie widzisz sensu swojego życia? Czujesz się nikomu niepotrzebny, nieakceptowany, niekochany? Jesteś ciągle smutny i zniechęcony? Uważasz, że nic nigdy ci się nie udaje? Jeśli tak - TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE! Z pewnością znasz fragment Ewangelii wg św. Łukasza, w którym Jezus uzdrawia w świątyni pochyloną od 18 lat kobietę... Ale czy wiesz o tym, że owa kobieta tak naprawdę przedstawia...

Z pewnością znasz fragment Ewangelii wg św. Łukasza, w którym Jezus uzdrawia w świątyni pochyloną od 18 lat kobietę... Ale czy wiesz o tym, że owa kobieta tak naprawdę przedstawia człowieka, który przez cierpienie, prześladowanie, niezrozumienie - często ze strony najbliższych osób - staje się coraz bardziej "pochylony" życiowo...

Czytając tę książkę uświadomisz sobie, że Jezus chce Ci powiedzieć: "Nie załamuj się, Ja mogę uczynić Twoje życie szczęśliwym. Tylko pozwól mi działać, pozwól mi położyć dłonie na Twojej głowie, nie uciekaj..."

Jezus pragnie powiedzieć Ci, że dla Niego jesteś kimś ważnym. Dla Niego liczysz się nawet, jeśli nikt się z Tobą nie liczy... Dla Niego jesteś ukochaną córką, ukochanym synem!

Lektura tej niezwykłej książki autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego, znanego z cotygodniowych rozważań w "Gościu Niedzielnym" zmieniła życie wielu naszych Klientów. Sięgnij po nią już teraz!

źródło opisu: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/113/wolni-od-niemocy.html

źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/113/wolni-od-niemocy.html

Agatka | 2012-07-15

Czyli o tym, gdzie jest Bóg w tym wszystkim, co potocznie nazywamy życiem. O poszukiwaniu sensu życia w tym, gdzie sensu nie ma. O walce wewnętrznej i uzdrowieniu. O miłości i prawdzie. A nade wszystko o tym, że Bóg jest - choć nam może wydawać się, że dzieje się zupełnie inaczej.

Paulina | 2013-12-14
Przeczytana: 2011 rok

Chyba nie jestem świadoma, jak wiele ta książka wniosła w mój rozwój, w moje patrzenie na siebie i innych. Jak bardzo pomogła zobaczyć Boga tam, gdzie wydawało mi się, że Go nie ma. Wymagała wielu refleksji, łez. Nieraz jeden akapit czytałam miesiąc, bo Słowo potrzebowało czasu, by wzrosnąć. Warto było!

HaniaRudzik | 2014-10-16

Książka wspaniała. Zdecydowanie jeden z numerów jeden w moim życiu! Warto przeczytać. Czyta się ją miesiącami, latami się do niej dojrzewa, wraca się do niej ciągle. Za każdym razem gdy po nią sięgam odkrywam coś nowego. Lubię otwierać ją na którejkolwiek ze stron. Naprawdę mocna pozycja. Polecam każdemu.

Justyna_D | 2011-12-11

mocna.

Mateusz | 2015-05-23
Na półkach: Religia, Posiadam, Przeczytane

Zawsze się uśmiecham gdy czytam hasła typu-"tak książka zmieni twoje życie".Nigdy to się nie zdarzyło...dopóki nie kupiłem tej pozycji.Jest niesamowita,bardzo głęboka i dotykająca serca.W czasie czytania tej książki wzrastała moja nadzieja i poczucie własnej wartości.Mistrzostwo świata.Zresztą nazwisko autora to najlepsza zachęta do sięgniecia po to cudenko.

Bożena | 2016-11-25
sneezingOne | 2016-10-01