7 Tajemnic Eucharystii

Tłumaczenie: Paweł Kopycki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tajemnice wiary". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: POLWEN
7 Secrets of the Eucharist
religia
Karolina

Papież Jan Paweł II nazwał Najświętszą Eucharystię "największym skarbem Kościoła", a mimo to nawet wielu żarliwych katolików w sposób ograniczony pojmuje ten pełen mocy sakrament. Ta książka to wszystko zmieni! Dzięki niej zyskasz całkowicie nową świadomość, że Eucharystia nie ogranicza się tylko do przyjmowania Komunii; ona może przemieniać twoje codzienne życie. Ta wnikliwa i niezwykle...

Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka - głęboko oparta na Piśmie Świętym, pismach wielu świętych i nauczaniu dwóch ostatnich papieży - wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

źródło opisu: http://polwen.pl/idk-512/7_tajemnic_eucharystii

źródło okładki: http://polwen.pl/idk-512/7_tajemnic_eucharystii

| 2014-08-04
Przeczytana: 15 lipca 2014

7 Tajemnic Eucharystii to takie prościutkie ABC wprowadzające w zagadnienie tego sakramentu. Poleciłabym na tzw. start dla tych, którzy są zainteresowani kim i czym jest Eucharystia, aby bardziej świadomie przeżywać tę żywą pamiątkę jaką pozostawił nam Jezus Chrystus. Następnie sięgnęłabym po lekturę głębszą, przenikliwszą, bardziej złożoną, którą jest na przykład cykl o Eucharystii ks. prof. Dajczera.

Marta | 2011-04-28
Przeczytana: luty 2011

Nowość na naszym rynku, absolutnie obowiązkowa książka dla każdego, kto chce pogłębić wiedzę i dłużej zastanowić się nad Eucharystią. Z pewnością treści w tej książce wlewają nowe światło i spojrzenie na Mszę Świętą. Jeśli chcesz lepiej przeżywać Eucharystię, a nawet przekonać się jak jest ona ważna przede wszystkim dla nas, koniecznie przeczytaj tę pozycję. Polecam !!

andria | 2013-04-15
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Religia
Przeczytana: kwiecień 2013

Zanim przeczytałam tą książkę nie zdawałam sobie sprawy że Eucharystia to taki SKARB! Lektura obowiązkowa dla wszystkich katolików. Polecam!

anetaa21 | 2012-08-28
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

Mam tą książke od pól roku ale nie potrafie sie za nią zabrać.. chyba zostawie ją na zimowe wieczory :P

tajga17 | 2014-03-12
Przeczytana: marzec 2014