Z nakazu sądu

Falling for Rachel
powieść, miłość,
Lenka8891

Inne wydania

Jeszcze jeden nieletni oskarżony o włamanie, którego z urzędu miała bronić. Rutynowy przebieg procesu nie był dla niej zaskoczeniem, nie przypuszczała jednak, że orzeczenie sądu będzie tak bezprecedensowe i że w takim stopniu odmieni jej życie...

źródło opisu: okładka

Katarzyna Busłowska | 2015-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2015

Tak jak Rachel i sędzia Beckett mam chyba słabość do niegrzecznych chłopców (oczywiście tylko w powieściach). Przez większość czasu miałam ochotę przytulić Nicka. Nawet, gdy zachowywał się jak dupek. Może zwłaszcza wtedy. Był taki samotny, niekochany i zagubiony. Trudno jest odnaleźć dobrą duszę w całej masie kryminalistów, z którą na co dzień ma do czynienia Rachel. Nick jest jak diament w popiele. Niewiele brakowało, a rozpłakałabym się, gdy sędzia Beckett wygłaszała swoją mowę podczas ostatniej rozprawy. Niby to tylko dwa miesiące, ale zdziałały cuda.

Wątek braterskich relacji Nicka i Zacka bardzo mi się podobał. Choć nie łączyły ich więzy krwi, Rachel zauważyła między nimi wiele podobieństw. Wynikały one z wychowania, a nie genetyki. Nick był jeszcze małym chłopcem, kiedy ich rodzice się pobrali i nowy starszy brat był dla niego wzorem do naśladowania. Dlatego pewnie przybrał tak wiele jego cech. Zaskakujące jest to, że choć tak długo nie utrzymywali kontaktów, podobieństwa...

marcia | 2012-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2012

Możemy dowiedzieć się z tej książki jak poznali się Zack i Rachel, bohaterowie serii książek o rodzinie Stanislawski. Nie wiem co mogę powiedzieć o tej powieści, może tyle, że bardzo szybko i płynie się czyta, fabuła jest lekka i przyjemna, tak to chyba w zupełności wystarczy aby opisać "Z nakazu sądu".
Polecam na okres wakacyjnych upałów!

like_speed | 2017-04-21
Na półkach: Przeczytane, 2017

Rachel, obrońca z urzędu angażuje się w sprawę nieletniego przestępcy. Zagłębiając się w jego historię z każdym dniem bardziej rozumie motywy jego postępowania. Niekonwencjonalne metody sędziego oraz linia obrony Rachel stawiają ją w niezręcznej roli opiekuna chłopaka. Angażując się w jego sytuację kobieta poznaje przyrodniego brata przestępcy Zacka, właścicela baru.

dona | 2015-02-08
Na półkach: Przeczytane, Nora Roberts

Kolejna część opowieści o rodzinie Stanislawski. Tak jak poprzednia jest Super, czyta się z zapartym tchem. Gorąco polecam!

Tekla | 2016-02-19
Przeczytana: 21 lutego 2013

Zauroczyła mnie ta seria. Czytałam ją dość dawno temu, przypadkiem natrafiłam na nią w bibliotece i z nudów zaczęłam czytać. Nie są tą książki "kosmicznych" lotów, ale na spokojny wieczór na odstresowanie i ukojenie nerwów - jest w sam raz. Fabuła wciąga, pozwala wsiąknąć w świat książki. Ah, i ta wspaniała, głośna rodzina.:-)
Tom 3
Piękna pani prawnik broni swojego klienta w sądzie. Sędzina wydaje zaskakujący wyrok - adwokat ma kontrolować Nicka i zdawać raporty do sądu. I tu pojawia się Zack - były marynarz, prowadzący bar. Trochę nieokrzesany, ale taki typ pociąga kobiety. Romans, gangi, strzały... Fajnie :-)

Edyta Zając | 2015-04-09
Przeczytana: luty 2015

Relaksujący romans na letnie popołudnie ;)

palalela | 2017-01-09
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2017
Przeczytana: 09 stycznia 2017

Trzeci, nieco gorszy od wcześniejszych, tom dotyczący rodziny eS. Czyta się go sympatycznie, ale ma się wrażenie, że akcja przebiega wg schematu.

Evi91 | 2012-07-12
Przeczytana: 01 lipca 2012

"- Jak wyglądam?" (Harlequin Enterpirisess)

patiniunia2002 | 2014-10-27

super