Noc, morze i gwiazdy

Wydawnictwo: G+J
Night, Sea and Stars
978-83-62343-83-6
Ag2S

Sky Delaney wraca z podróży służbowej. Samolot, który pilotuje Kyle Jagger, ulega katastrofie. Szczęście ich nie opuszcza, obojgu udaje się przeżyć wypadek. Uwięzieni na bezludnej wyspie budują prowizoryczny dom i nawiązują namiętny romans. Sky jest niezależną kobietą sukcesu, projektantką mody, na którą w domu czeka narzeczony. Kyle to zabójczo przystojny właściciel linii lotniczej i...

Sky jest niezależną kobietą sukcesu, projektantką mody, na którą w domu czeka narzeczony. Kyle to zabójczo przystojny właściciel linii lotniczej i bezwzględny rekin biznesu o wątpliwej reputacji playboya, którego żona z ukochanym synkiem została w Kalifornii. Raz wyniosły i apodyktyczny, innym razem – czuły i namiętny, był wszystkim, czym Sky pogardzała i czego pragnęła w mężczyźnie.

Czy na idyllicznej wyspie spotkała mężczyznę swojego życia? Czy nadejście pomocy i powrót do rzeczywistości będą oznaczać rozstanie na zawsze? A może miłość, która rozkwitła w raju, przyniesie radość i szczęście dwóm stęsknionym sercom?

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca

Joanna | 2017-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2017

bardzo fajna przygoda z gatunku tych co ...żyli długo i szczęśliwie. uwielbiam wrzucić na luz po jakiejś ciężkiej książce mrożącej krew w żyłach czymś takim. opowieść na pewno nie realna, ale kto z nas by nie chciał aby tak było naprawdę?

kasandra_85 | 2011-07-14
Przeczytana: lipiec 2011

Martyna | 2014-05-28
Na półkach: Przeczytane, Wypożyczona

Skye(zaradna,uczuciowa projektantka biżuterii) i Kyle(pewny siebie,przystojny,bezwzględny lecz dobry i uczuciowy pilot) uwięzieni na bezludnej wyspie nawiązują gorącą i namiętną relacje.Jednak przez ich odmienne charaktery, nie łatwo jest im nawiązać stałą,dobrą relację poza namiętnymi chwilami.

Ciekawa historia o zaradności człowieka w trudnych warunkach ale także o sile pożądania i prawdziwej miłości.

Natalia | 2018-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2018

Bardzo przyjemna książka, pozytywnie nastrajająca. Dokładnie w sam raz na zimowy wieczór. Czyta się szybko i z uśmiechem na twarzy. Historia ciekawa, mimo iż rozwiązanie do przewidzenia. Jednak miło było się zespolić z losami bohaterów, wczuć w dialogi, nie było to monotonne a zabawne i wciągające. Podobała mi się ta powieść:)

Izabela_tz | 2013-07-23
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Heather Graham, sześćdziesięcioletnia pisarka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych ma na swoim koncie ponad 150 powieści. Zapewne jedne są lepsze, drugie słabsze. Możemy to wybaczyć z racji tego, że ich ilość jest naprawdę imponująca. Ale właściwie, do jakich zalicza się "Noc, morze i gwiazdy"?.
Po kilku przeczytanych stronach powieści czytelnik posiada zarys głównych bohaterów. Zarys, i tak prawdopodobnie zostanie już do końca.

Bohaterką powieści jest Sky Delaney, piękna, niezależna i jeszcze raz piękna kobieta sukcesu projektująca biżuterię. Mężczyzną tej historii jest Kyle Jagger, "zabójczo przystojny" pilot samolotu.
Pech chciał, że właśnie samolot, którego pilotem był Kyle a jedyną pasażerką Sky, ulega katastrofie. Uwięzieni na bezludnej wyspie starają się stworzyć jak najdogodniejsze warunki do czasu uzyskania pomocy. Jednak czy po czasie spędzonym na cudownej wyspie ich jedynym pragnieniem będzie powrót do życia sprzed wypadku?

Szczerze mówiąc, bardzo łatwo jest mi...

Beksee | 2015-09-04
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 04 września 2015

Miałam co do tej książki niezbyt wygórowane oczekiwania i miło mnie zaskoczyła ta lekka i przyjemna lektura. Nie powiem, zapowiadało sie tanio i bajkowo ale im akcja posuwała sie dalej tym fabuła była bardziej wciągająca, stała sie bardziej skomplikowana i intrygująca. Historia pełna gorzko-słodkich przygód głównej pary bohaterów których perypetie nieraz przyprawiają o zawrót głowy. Bardzo podobał mi sie wątek bezludnej wyspy, ta romantyczna sceneria i sercowe rozterki bohaterów widziane z obu perspektyw. Książka idealna na relaks.

Ziraelka | 2012-12-11
Przeczytana: 08 października 2012

Bardzo słaba, ledwo dałam radę ją zmęczyć. Bohaterowie są wyjątkowo irytujący, a fabuła mało wciągająca.

Mel | 2012-01-27

Czego to oni nie robili na tej wyspie. Bajka po prostu. :D

niwon | 2013-08-05
Przeczytana: lipiec 2013

świetny romans na lato, po trosze pisany z obojga punktu widzenia... świetnie przedstawione jak wielka różnica jest między kobieta i mężczyzną, jak rozbieżnie mogą być rozumiane wysyłane wzajemnie sygnały.

ona - projektantka biżuterii, kobieta sukcesu, niezależna, nie lubi jak ktoś nią dyryguje...

on - pilot, męski, opiekuńczy, apodyktyczny...

ich samolot ulega katastrofie, udaje im się przeżyć wypadek i awaryjnie lądują na bezludnej wyspie, na której zawładnie nimi namiętność i pożądanie.

Yasmine | 2013-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2013

Taka ładna okładka, a takie przeciętne czytadło. Choć jeśli ktoś lubi opowiastki w stylu Harlequin, to jest w sam raz, bo bardzo typowa. Oboje piękni i bogaci, podczas katastrofy samolotu lądują na bezludnej wysepce. Pomiędzy nimi zawiązuje się relacja, początkowo jest to niechęć, która stopniowo przeradza się w pożądanie. Jako romansidłu książce niczego nie brakuje, nawet imiona Kyle i Skye, kojarzą się z romansami rodem z lat 80.