Nosiciel

2000-01-01
83-241-1250-2
Tomasz Wilusz
lek na raka fbi spisek

Przypadkowo napotkana w bibliotece książka "Nosiciel" Holdena Scotta okazała się bardzo dobrym wyborem.
Powieść jest rewelacyjna! Niezwykle dynamiczna akcja, doskonałe tempo, wyścig z czasem, polowanie w stylu "Ściganego" w głośnym filmie z Harrisonem Fordem i Tommy Lee Jonesem, oraz walka o życie nie tylko głównego bohatera Jacka Colliera, ale także jego ukochanej - wszystko to sprawiło, że powieść była niezwykle wciągająca i czytało się ją znakomicie. Do tego napisana w sposób zwięzły, bez zbytniego ściemniania. Nawet skomplikowane zagadnienia medyczne udało się autorowi przedstawić w sposób w miarę zrozumiały dla przeciętnego czytelnika. Świetny, mocny thriller medyczny!
Czasami naprawdę warto sięgnąć nie tylko po nowości, ale też i po nieco zapomniane pozycje. Gorąco polecam!

Rewelacyjny thriller medyczny.
Trzyma w napięciu, bez zbędnego przeciągania i mataczenia od początku do samego końca.
Polecam gorąco. M :o)

Rewelacyjny thriller medyczny.
Polecam gorąco. M :o)

Bardzo fajna książka. Trochę nauki, trochę policyjnej afery, dobrzy, źli, czyli wszystko co potrzeba.

Nie sądziłam, że aż tak miło spędzę przy niej czas. Trzyma w napięciu od początku do samego końca. Czyta się bardzo szybko.
Polecam!!

Polecam!!

Jack mlody geniusz z Harwardu opracowal skuteczny lek na raka aby uratowac swoja ukochana dziewczyne ktora ma raka jajnikow.Profesor ktory go uczyl nie moze pogodzic sie ze uczen przerosl go w swych zdolnosciach i chce zrobic wszystko aby to sobie przypisac ten wynalazek. Ksiazka wciaga od poczatku i trzyma do konca. Mile zaskoczenie bo nie mialam jej w planach a tu prosze.

Z ciekawości wzięłam z biblioteki, miłe zaskoczenie, książka trzyma w napięciu. Przyznam że nie mój gatunek, ale podobała mi się.

Bardzo trzymająca w napięciu książka,nie można się oderwać od niej,

Bardzo trzymająca w napięciu książka,nie można się oderwać od niej,

Swietna ksiazka. Ciekawy temat, wartka akcja. Polecam.

Swietna ksiazka. Ciekawy temat, wartka akcja. Polecam.

Druga książka w dorobku literackim Pana Holden-a Scott-a.Zaintrygowany opisem postanowiłem zainwestować swój czas w ta krótką powieść.Inwestycja opłaciła się!Thriller medyczny z bardzo szybką akcją.

• Kryminał/sensacja/thriller
  • Thriller medyczny