Palindrom

Wydawnictwo: Amber
Palindrome
triller
MagdaS81

Rajska wyspa u wybrzeży Georgii. Liz Barwick, fotoreporterka z Atlanty, kryje się tu przed brutalnym mężem. Wkrótce znajduje miłość i przyjaźń. Mąż uparcie jej szuka. Dwaj przyjaciele, którzy znali Liz i miejsce jej pobytu, zostają zamordowani. A przerażona Liz uświadamia sobie, że nie ma dokąd uciec...

wieśka | 2012-02-02

Super, od pierwszej kartki książki do ostatniej ,a szczególnie w ostatnich gdzie zakończenie jest niebywałe wręcz a właściwie zaskakujące, polecam .

Inez | 2013-11-20
Przeczytana: 28 września 2013

Ciekawa i tajemnicza zarazem. Wciagajaca , dlatego przeczytalam ksiazke w poltorej godziny. Goraco polecam!!!!

Anita | 2011-08-11
Przeczytana: 04 sierpnia 2010

Dla mnie niesamowita książka z fascynującymi akcjami, które na długo zostają w pamięci. Książka pociąga wątki miłości, rodziny i tajemnic. W pełni polecam.

orbitka_ | 2011-04-19
Przeczytana: 2009 rok

Książka powinna być nieprzewidywalna, zakończenie powinno być zaskakujące. I ta książka spełnia te wymagania dlatego polecam :)

Rascal | 2011-09-26
Przeczytana: 25 września 2011

Fajna książka dobrze się ją czyta, dużo ciekawych wątków. Polecam :)

Anetka125 | 2016-01-11
Przeczytana: 12 stycznia 2016