Syreni śpiew

Anne Ursu Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Kroniki Kronosa (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Siren Song
Kroniki Kronosa (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Iwona Michałowska-Gabrych
mitologia fantastyka dla młodzieży

Mega mi się podobala! Bardzo żałuję, że nie wyszły żadne dalsze tomy :(

Może to książka średnio napisana, a może 10 lat to za duży odstęp czasu, by powrócić do młodzieżowej serii fantasy?

Bardzo przyjemna i wciągająca powieść, skierowana jednak bardziej do młodzieży, podobnie, jak pierwsza część, lecz myślę, że i starszym się spodoba ;)

,,Syreni śpiew” to kontynuacja ,,Złodziei cieni”. Pierwszą część Kronik Kronosa czytałam wiele razy, natomiast ,,Syreni śpiew” udało mi się zdobyć dopiero niedawno. Podobnie jak ,,Złodzieje” jest to powieść pełna humoru i przygody, aczkolwiek pierwszy tom stawiam wyżej. Może dlatego, że mam do niego sentyment?

Charlotte i Zee powracają z Hadesu. Nastolatka dostaje szlaban...

Historia całkiem spoko, ale szału nie ma xD Brakuje mi kotecka :( Biedny Zee po powrocie do szkoły. Czekam na kolejną część :/

Na półkach: , , , , ,

Książka świetna, wprowadza w świat Bogów i Mitów greckich. Długo czekałam na książkę, która byłaby w stanie mnie zadowolić w ten sposób, czyli będąc przygodówką i zbiorem mitów a nie wypisanymi sztywnym językiem mitami:)

Naprawdę super książka!!! :D

W zwykłym gimnazjum w zwykłym amerykańskim mieście pewna rudowłosa uczennica ( 13 lat ) wiedzie zwykłe życie. Co prawda całkiem niedawno ona i jej kuzyny uratowali świat przed Filonekronem ale przecież nie będą się chwalić że wrócili z Hadesu
Charlotte wróciła niedawno wróciła z zaświatów tylko że przez to że uratowała świat ma na pieńku z rodzicami. Ma szlaban, chodzi na...

Przeczytałam ją w kilka dni . Jest ciekawa i wciągająca można ją przeczytać jednym tchem :) .

W szkole Charlotte zjawia się nowy chłopak – Jason Hart i natychmiast wpada jej w oko. Ojciec Charlotte wygrywa rodzinny rejs statkiem połączony ze zwiedzaniem historycznych miejsc na wschodnim wybrzeżu. Na krótko przed wyjazdem Charlotte zauważa, że jej przyjaciel Zee zaczął...

Od dawna interesowała mnie seria Kroniki Kronosa. Głównym tego powodem było to, że Rick Riordan - autor powieści łączących współczesny świat i mitologię jest według mnie genialny. Niestety pierwszej części już nigdzie dostać nie można. Korzystając z dużej przeceny sięgnąłem po drugi tom. Chyba spodziewałem się czegoś więcej. Główną zaletą tej książki jest humor, ale dużym...

Dyskusje

• Chcę w prezencie