Forbidden

Okładka książki Forbidden Karla Sorensen
Okładka książki Forbidden
Karla Sorensen Wydawnictwo: Dutch Girl Publishing, LLC literatura obyczajowa, romans
Forbidden
Dutch Girl Publishing, LLC
2021-05-20
2021-05-20

Co ja mogę powiedzieć? Po przeczytaniu "The Marriage Effect" przeszłam do "Znienawidzonego futbolisty" a potem poszło jedno za drugim, Nie mogłam się oderwać, coś mnie ciągnęło by poznać historię wszystkich sióstr. No i muszę przyznać, że była to świetna zabawa. Każda z sióstr inna, każda zmaga się w inny sposób z porzuceniem przez matkę. Ale każda bardzo wyraźna, miła, wrażliwa i przyciągająca uwagę. Każda historia na swój sposób inna choć schemat w miarę ten sam i wszystko kręci się wokół sportu.
Bardzo przyjemnie spędziłam czas przy siostrach Ward co więcej chętnie kiedyś przeczytam historie o kolejnym pokoleniu.

Ostatnia część historii miłosnych sióstr Ward usiadła mi chyba najbardziej. Isabel, najbardziej zatwardziała z czterech, przypadkiem dowiaduje się, że jej drugi dom - siłownia, w której spędziła dużą część swojego życia - zyskuje nowego szefa, emerytowanego boksera, starszego od niej dekadę wdowca Aidena, w którym podkochiwała się od dziecka. Isabel, z uwagi na swoje doświadczenia z matką w dzieciństwie, nie umie się otworzyć na miłość, a i Aiden nie ma w tym zbyt dużego doświadczenia. Do tego ma córeczkę, która jest dla niego całym światem.

Bardzo przyjemny romans, scena z wymianą bezpiecznika rozgrzeje chyba każą czytelniczkę ;)

• PocketBook

Dodaj cytat z książki Forbidden