The Graham Effect

Okładka książki The Graham Effect Elle Kennedy
Okładka książki The Graham Effect
Elle Kennedy Wydawnictwo: Kindle Edition. Cykl: Campus Diaries (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Campus Diaries (tom 1)
The Graham Effect
Kindle Edition.
2023-10-31
2023-10-31
9781990101182

1962

Nareszcie jakaś dobra powieść Elle Kennedy? Kto by pomyślał? Na pewno nie ja, bowiem pogodziłam się już dawno, że sięgam po jej książki jedynie z masochistycznego przyzwyczajenia.

Tymczasem "The Graham Effect" pozytywnie mnie zaskoczył. Powieść była lekka, miła, zabawna (!),miała ręce i nogi. Nawet mizoginii było w tym mniej niż zwykle, co zawsze liczę u Kennedy na plus. Cieszę się, że bohaterów dało się polubić, bo to było miłą odmianą po ostatnich kilku tomach - gdzie Kennedy pisała w taki sposób, że nienawidziłam wszystkich dookoła.

Czy podejrzewam, że ten trend się utrzyma w kolejnych tomach i nowa seria Kennedy będzie przynosiła mi więcej radości niż cierpienia/wściekłości? Nie, nie oszukuję się zbytnio. Ale cieszę się, że wreszcie czerpałam radość, czytając jakąś książkę Kennedy.

Zdecydowanie na TAK. Jak tylko wyjdzie w Polsce trafia na moją półkę. Słuchanie audio po angielsku, jeszcze w wykonaniu Tediego Hamiltona to była czysta przyjemność.

Solidna pozycja, komu podobał się Układ, temu spodoba się The Graham Effective, kto nie lubi Elle Kennedy, ten nie ma po co sięgać po tę książkę, nic nowego w niej nie znajdzie. Takie trochę odcinanie kuponów.

Na półkach: , , , , , , , , ,

Kocham, uwielbiam! Nie mogłam doczekać się tej książki, no i gdy już w końcu się doczekałam to się nie zawiodłam! Seksowna, przyjemna, zabawna.
W rozdziale 29 tak mocno się śmiałam, że aż zaczęłam płakać. Nie pamiętam kiedy ostatnio książka mnie tak rozbawiła. Świetne dialogi, świetna historia. Super, że Elle Kennedy zdecydowała się na napisanie o córce Garreta i Hannah z "Układu".
Gigi i Ryder trafiają na listę moich ulubionych par.
Szkoda, że nie opisała niektórych scen, np. Frozen Four no I nie dodała epilogu, ale może doczekamy się jakiś extra scen w przyszłości. (OBY!!!)

Wątki:
- romans sportowy
- grumpy hero/sunshine heroine
- sławny ojciec
- college
- hockey
- trochę slow burn (ALE WARTO CZEKAĆ!)
- dual POV

Mój rating 1-5: