Hands Down

Mariana Zapata Wydawnictwo: Self Publishing literatura obyczajowa, romans
Self Publishing
2020-07-01
2020-07-01

Świetna część, oczywiście jak wszystkie książki Pani Zapaty. Osobiście ta najmniej przypadła mi do gustu ale powodem może być fakt że czytałam ją w języku angielskim... Gdy w końcu przetłumaczą ją na polski będę musiała przeczytać jeszcze raz i zaktualizować moją opinię :) ogólnie cudowna historia która troszkę się dłużyła ale nie zamierzam narzekać! Uwielbiam tą autorkę i zdecydowanie nie jestem obiektywna ale polecam serdecznie!

Książka opowiada o Zacku (tak TYM Zacku z Wielkiego Muru z Withinpeg! Dopiero po kilku rozdziałach zdałam sobie z tego sprawę, jest mi głupio że dopiero wtedy ale cóż.. :) opowiada historię jego kariery sportowej, przyjaciół, rodziny a wszystko opisane oczami jego największej fanki a zarazem najlepszej przyjaciółki z dzieciństwa -Bianki. Ich kontakt urwał się 10 lat temu ale dziwnym zbiegiem okoliczności musieli spotkać się jeszcze raz... I odnowili znajomość! Jak potoczą się ich losy? Jak zareaguje Bianka na jego decyzję o emeryturze i czy znajdzie mu osobę z którą będzie chciał spędzić resztę życia? Tego dowiecie się gdy przeczytacie Hands Down!
Ja polecam- może nie wstrząśnie waszym światem jak Wielki Mur z Winipeg Czy Z miłością od Lukova ale pozostawi tak samo przyjemne uczucie w sercu jak Wszystkie drogi prowadzą do ciebie:)

• Rezygnacja
  • Zastanawiam się// Nie ma PL