Sharing the Miracle

Okładka książki Sharing the Miracle Kristen Ashley
Okładka książki Sharing the Miracle
Kristen Ashley Wydawnictwo: Blue Box Press Cykl: River Rain (tom 5.5) literatura obyczajowa, romans
River Rain (tom 5.5)
Sharing the Miracle
Blue Box Press
2023-12-12
2023-12-12
9781957568966
romance adult family fiction humor 18+ contemporary romance Novella

[...]
Life changes in a variety of ways we don’t expect. Hale knows that.
[...]
Bez względu na to, jak duży lub mały jest problem, nigdy nie jest najlepszym pomysłem rozwiązywanie go w pojedynkę. A jeśli masz wokół siebie mądre kobiety, najlepszą opcją jest korzystanie z ich mądrości tak często, jak to możliwe.
Genny do Elsy.

𝐏𝐑𝐄𝐙𝐄𝐍𝐓 𝐍𝐈𝐄𝐒𝐏𝐎𝐃𝐙𝐈𝐀𝐍𝐊𝐀 𝐏𝐎𝐃 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐍𝐊Ę 𝐈 𝐙𝐖𝐈Ą𝐙𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐋𝐔Ź𝐍𝐘𝐂𝐇 𝐖Ą𝐓𝐊𝐎́𝐖 !
Oboje bohaterów tak ELSĘ COHEN jak i HALE"A WHEELER'A mogliśmy poznać bliżej w poprzedniej, to znaczy 5 części tej serii pt. "Fighting the Pull". Tutaj dostajemy jakby dodatkowy bonus, który dostarczył nam kilku istotnych informacji. Mogliśmy spotkać się z kilkoma poznanymi już wcześniej postaciami i wypełnić pewne luki.
Rhys Vaughn znowu miesza z ukrycia, realizując polecenia swojego pracodawcy i niepokoi całą rodzinę. Kierując się instrukcjami powiedzmy sobie szczerze, zza grobu od Coreya Szabo Taty Hale'a. To jest trochę creepy, ale też niesamowicie wzruszające jednocześnie, kiedy przeczytasz wszystkie części po kolei będziesz wiedzieć o co chodzi.
Chciałam wymienić wszystkich, którzy pojawiają się w tej odsłonie, ale jest ich po prostu tylu... szok. Cała, wielka teraz rodzinka, która na szczęście wciąż się powiększa. Co czyni tę serię jeszcze lepszą, bo nie skończy się za szybko.
Wymienię tylko najważniejszego, bo nowego członka rodziny - Laird Corey Thomas Wheeler 🥰
No i są jeszcze zwierzaki-słodziaki jak Cheddar i Frosty, dwa małe kotki Emmy i Hale'a.
Teraz czekam na kolejna czyli 6 już część tej pasjonującej serii, która ma się ukazać 10 września 2024 roku, więc już niedługo 😉👍
𝐆𝐎𝐑Ą𝐂𝐎 𝐏𝐎𝐋𝐄𝐂𝐀𝐌 𝐂𝐀ŁĄ 𝐒𝐄𝐑𝐈Ę !

𝗖𝗼ś 𝗗𝗼 𝗣𝗼𝘀ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝗻𝗶𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗰𝘇𝗮𝘀 𝗖𝘇𝘆𝘁𝗮𝗻𝗶𝗮 :

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
𝐃𝐋𝐀 𝐏𝐑𝐙𝐘𝐏𝐎𝐌𝐍𝐈𝐄𝐍𝐈𝐀 :
Chociaż romans jest gatunkiem w którym porusz się KRISTEN ASHLEY, dominującymi tematami przewijającymi się we wszystkich powieściach Kristen są przyjaźń, rodzina, miłość, zaufanie, silne siostrzeństwo . W tym celu oraz jako sposób na podziękowanie czytelnikom za wsparcie, Kristen stworzyła Rock Chick Nation – serię programów, które mają na celu odwdzięczyć się jej czytelnikom i promować silną społeczność kobiet.
Misją Rock Chick Nation jest żyć jak najlepiej, być wiernym swojemu prawdziwemu ja, rozpoznać swoje piękno i przyjąć siostrę z powrotem, niezależnie od tego, czy są przyjaciółmi i rodziną, czy też są tysiące mil stąd, a ty nie wiedzieć, kim oni są. Programy RC Nation obejmują: Rock Chick Rendezvous, weekendy, które Kristen organizuje pełne przyjęć i spotkań, aby zjednoczyć siostry; Rock Chick Recharges, wieczory Kristen organizuje dla nominowanych kobiet specjalny wieczór; oraz Rock Chick Rewards, stały program, w ramach którego zbierane są fundusze dla kobiecych organizacji non-profit nominowanych przez czytelniczki Kristen. Organizacja Kristen's Rock Chick Rewards przekazała na cele charytatywne ponad 180 000 dolarów, a liczba ta stale rośnie.

𝐎𝐒𝐓𝐑𝐙𝐄Ż𝐄𝐍𝐈𝐄 𝐃𝐎𝐓𝐘𝐂𝐙Ą𝐂𝐄 𝐓𝐑𝐄Ś𝐂𝐈 : 𝟏𝟖+

[...]
Life changes in a variety of ways we don’t expect. Hale knows that.
Genny do Elsy.

𝐏𝐑𝐄𝐙𝐄𝐍𝐓 𝐍𝐈𝐄𝐒𝐏𝐎𝐃𝐙𝐈𝐀𝐍𝐊𝐀 𝐏𝐎𝐃 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐍𝐊Ę 𝐈 𝐙𝐖𝐈Ą𝐙𝐀𝐍𝐈𝐄...

• 2024 luz blues/sort
  • Obserwuj serię 👀