Bezświt

Jay Kristoff Wydawnictwo: Mag Cykl: Nibynoc (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Darkdawn
fantastyka, fantasy, science fiction
Małgorzata Strzelec

Okładka książki Aurora Burning Jay Kristoff, Amie Kaufman
8,2
Aurora Burning Jay Kristoff, Amie ...
Okładka książki Obsidio Jay Kristoff, Amie Kaufman
7,9
Obsidio Jay Kristoff, Amie ...
Okładka książki Aurora Rising Jay Kristoff, Amie Kaufman
7,4
Aurora Rising Jay Kristoff, Amie ...

Przepraszam gdzie można dostać 3 tom??

Ostatni tom mnie lekko rozczarował. Kolejne warstwy komplikacji nie są do niczego potrzebne. No i Księżyc, do którego wszystko prowadziło jakiś taki dziwny...
Liczyłem na dużo lepiej!

Na półkach: , , , ,

"A girl I loved as much as you did" to jedne z ostatnich słów autora w tym ostatnim tomie... Otóż nie Drogi Autorze, nie pokochałam Mii, może momentami lubiłam, ale z pewnością nie kochałam. Nie podobały mi się jej niektóre wybory i nie pochwalałam jej niektórych działań. Lubiłam jej humor i jej cięty język, ale to za mało.
Co do samej książki to szczerze powiedziawszy ten...

Godnie zwieńczenie, świetnej trylogii. Ogólnie może ciut gorsze od drugiego tomu, ale w zasadzie nie ma na co narzekać.
Nie chcę oceniań samego zakończenia, bo wiadomo kwestia gustu ;) Poza tym nie lubię pisać tych mini opinii i umieszczać w nich spoilery.
Prawda jest taka jak przeczytałeś dwa pierwsze tomy i podobały się to ostatni na pewno Cie nie zawiedzie!

Na półkach: , , , ,

Byłoby 9, może nawet i 10 gwiazdek, ale ten jeden wątek z książkami (będziecie wiedzieć o co chodzi jak się zacznie)... ugh. cringey af. I to do tego gra większą rolę w całokształcie fabuły niż może się z początku wydawać. Niemniej jednak po przejrzeniu opinii bałam się, że się zawiodę - a tak wcale nie było. Ale to opinia po pierwszym przeczytaniu, czas pokaże czy się...

Dyskusje

• Chcę w prezencie