Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.90 zł

Data 1. wydania:
2018-07-10
Zbigniew A. Królicki
Rebis
literatura amerykańska literatura fantasy magia nadprzyrodzona moc niebezpieczeństwo odmiana losu poszukiwanie szczęścia przeznaczenie tajemnica
Spinning Silver
fantastyka, fantasy, science fiction
Zbigniew A. Królicki
Inne

Jako że uwielbiam rosyjskie baśnie i ta mi się bardzo spodobała. Bardzo możliwe, że jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Bardzo fajna książka, bajkowy nastrój. Bardzo szybko się czyta.

Świetna autorka. Piszę zaskakująco . Jej książki czyta się z zapartym tchem. Bardzo polecam :) Język lekki i bardzo przystępny. Świetna historia.

Książkę bardzo lekko się czyta. Przyjemny baśniowy klimat. Mogę jak najbardziej polecić.

Piękna baśniowa opowieść, idealna na długie zimowe wieczory.

Jeśli podobała wam się Wybrana, to śmiało czytajcie Moc srebra. Bardzo podoba w stylu, baśniowy klimat.

Piękna, lekko baśniowa opowieść, o wielkiej dumie, odwadze, miłości i rodzinie. Tajemnicza i pełna magii powoli wciąga czytelnika w sieć powiązanych ze sobą wydarzeń, w których pierwsze skrzypce grają kobiety, a ich los został ze sobą związany w niesamowity sposób. Gorąco polecam.

I tym razem Noami Novik nie zawiodła moich oczekiwań!
Już na początku w oczy rzuca się oryginalna fabuła oparta na wierzeniach ludowych. Aby nie zdradzać za wiele, napiszę iż książka mówi o dwóch wielkich siłach: sile pieniędzy i miłość. Która z nich roztopi lodowate serce króla Starzyków?
Główna bohaterka również idealnie wpisuje się w mój gust. Silna, pewna siebie, umie...

Trochę przegadana, inna niż się spdziewałam, jednak świetnie się przy niej bawiłam, a zakończenie było na swój sposób urocze.

„Moc srebra” to baśniowa opowieść, pełna akcji, niezwykłych wydarzeń, magii i silnych kobiecych postaci.
Brzmi świetnie, prawda?
Poznajemy Mirjem, młodą dziewczynę, której ojciec jest lichwiarzem, niestety, swój interes prowadzi nieudolnie, przez co cała rodzina Mirjem boryka się z biedą. Wiedziona ostatecznością, Mirjem przejmuje obowiązki ojca i w niedługim czasie...

• 2019
  • Fantastyka