Federation World

Del Rey
sfera Dysona galaktyka federacja galaktyczna podróże kosmici
fantastyka, fantasy, science fiction
sfera Dysona galaktyka federacja galaktyczna podróże kosmici

Lekka, dowcipna, a jednak z niejednym przesłaniem. Zapewnienie zbyt korzystnych warunków może paradoksalnie podziałać destrukcyjnie na prężnie dotychczas rozwijającą się kulturę, z drugiej strony przesada w drugą stronę może nieść za sobą jeszcze bardziej opłakane skutki. Znalezienie złotego środka, czyli wytypowanie jednostek kwalifikujących się na potencjalnych obywateli...

Dodaj cytat z książki Federation World