Akademia wampirów

Richelle Mead Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Akademia wampirów (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Vampire Academy
Monika Gajdzińska
Nasza Księgarnia
akademia wampirów wampiry mead
Vampire Academy
Akademia wampirów (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Monika Gajdzińska
akademia wampirów wampiry mead

Fajna przyjemna książka która dobrze i szybko się czyta, chociaż muszę przyznać że na początku było mało wyjaśnione i trochę się pogubiłam czy na pewno czytam pierwszą część czy jest to może kolejna. Dziewczyny skądś uciekły, nie wiadomo czemu, nie wiadomo po co . W sumie po przeczytaniu książki dalej nie było to wyjaśnione w stu procentach . Ale ogólnie książka ok i zaraz...

Czytam ze względu na Dymitra.

Świetna!

Przeczytałam ją po raz kolejny, prawie po 6 latach i nadal uważam, że to bardzo dobra książka.
Jest to książka o wampirach w której się DUŻO dzieje, bogata fabuła, ciekawi bohaterowie, trzyma w napięciu.
Nie jest to kolejne romansidło typu "Zmierzch".
Serdecznie polecam.

Spodobał mi się film,wiec postanowiłam przeczytać książkę.Pierwszą część przeczytałam w mgnieniu oka i zafascynowała mnie .Nim się obejrzałam przeczytałam całą serię którą serdecznie polecam;)

Koszmarna książka, czytałam ją z bólem serca. Głównym problemem jest to, że nie mamy tutaj wykreowanego świata wampirów, ponieważ cały ich świat to szkoła z dzieciakami. Nie ma tutaj niczego więcej, postacie są nudne i kompletnie bez wyrazu. Rose od początku jest irytująca i przez to, że nie mogłam się z nią utożsamić niechętnie śledziłam jej losy. Każdy jest piękny i...

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć, ponieważ książkę czytałam po obejrzeniu filmu. Czyta się ją lekko i przyjemnie jednak muszę przyznać ,że nie polubiłam książkowej Rose, ta filmowa odpowiadała mi bardziej. Za to Lisa w książce i filmie to chyba faktycznie dwie różne osoby (naczytałam się opinii o książce na lubimy czytać). Uważam że w temacie książek dla nastolatek o...

Akademia wampirów jest cyklem książek, który czyta się z zapartym tchem czekając, aż wszystkie sprawy zostaną rozwiązane. Autorka książki wciąż podsuwa nam nieoczekiwane zwroty akcji gwarantując nieprzespane noce. Dla prawdziwego miłośnika książek fantasy-romans jest to nie pozycja proponowana, ale obowiązkowa.

Intrygująca i tajemnicza więż, jaka łączy dwie nastolatki Lissę i Ros.
Ta druga jest opiekunką i chroni Lissę przed wszelkim zagrożeniem, nawet przed nią samą.
Świat wampirów pokazany inaczej, nieszablonowo oraz pierwsze prawdziwe miłości naszych dziewczyn.
Ale przyjdzie wybrać powołanie i cel istnienia, czy też miłość, którą trzeba ukryć pod maską obojętności.
Bardzo...

Jako wprowadzenie do świata wampirów - strzał w 10, przebojowa bohaterka to cała kwintesencja całej serii. Kto nie chciał być Rose, ręka w doł

Dyskusje

11 284