Istoty ciemności

Kami GarciaMargaret Stohl Wydawnictwo: Łyński Kamień Cykl: Kroniki Obdarzonych (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Beautiful Darkness
Data 1. wydania:
2010-10-26
Łyński Kamień
obdarzony magia piękne istoty ciemność
Beautiful Darkness
Kroniki Obdarzonych (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
obdarzony magia piękne istoty ciemność

Ta część serii ciągnęła się dla mnie najdłużej, fabuła była do przewidzenia, akcja taka sobie. Ale daje dyszkę ze względu na sentyment do serii. Czytajcie, dalej będzie lepiej

Czuję się wciągnięta...

"Istoty ciemności" są śmieszną książką. Głównie dlatego, że jakby wyciąć z niej pierwszą połowę to nic by się nie zmieniło. Dalej fabuła na szczęście nieco przyspiesza, jednak wciąż całą historię dałoby radę zamknąć w góra 150 stronach. Niemniej główny bohater wciąż irytuje swoim jęczeniem, a jego pomagierzy chodzą bez sensu, pchani tam, gdzie życzą sobie...

wciąga ciekawa fabuła

Kolejne czary-mary, już troszkę groźniejsze (straszniejsze:) niż część pierwsza, bardziej skomplikowane, trzymające dalej poziom, ciekawe- polecam!

Ciekawy powrót do świata Ethana. Zaskakujące wątki i wydarzenia zapierające dech w piersiach. Przepowiednia nie odpuszcza, a do życia bohaterów powraca ważna postać.

Książka bardzo dobra! Jedyną wadą jest jej brak w jakiejkolwiek bibliotece czy księgarni co, niestety, daję po kieszeniach. Ale uważam, iż warto ją kupić ! :)

Początek może wydawać się trochę nudny ale od połowy książka zaczyna bardzo wciągać. Historia była wspaniał a zakończenie dość zaskakujące przynajmniej dla mnie.

Drugą część "Pięknych istot" czytało mi się dość przyjemnie. Tutaj akcja od początku była wartka i wciągająca. Zdarzenia z poprzedniego tomu miały duży wpływ na bohaterów - Lena coraz bardziej zamykająca się w sobie, nie mogąc poradzić sobie z poczuciem winy; Ethan, sfrustrowany, bo nie wie jak może coś na to poradzić... i na obecność tajemniczego chłopaka na motorze, który...

Na półkach: , , , , , , ,

Książki z serii "Kroniki Obdarzonych" do najkrószych nie należą, ale nie są też najdłuższe. W większości książek narratorem są dziewczyny , ale tutaj mamy Ethana , którego jest cudowny . Po prostu go uwielbiam. Muszę przyznać ,że w tej części Lena mnie irytowała, bo zamiast porozmiawiać z Ethanem , powiedzieć wszystko co jej leży prosto z mostu, ta bawi się po prostu w...

Dyskusje

2 607