Upadli

Lauren Kate Wydawnictwo: Mag Cykl: Upadli (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Fallen
Upadli (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Anna Studniarek-Więch
upadli upadłe anioły poprawczak anioł upadły anioł

Ciekawa, wciągająca, w trzy dni przeczytałam całą serie

Zawiodłam się, liczyłam na coś lepszego. Nudna historia , irytująca główna bohaterka nie polecam.

Na półkach: , , , ,

Kiedyś uwielbiałam cała serię.
Dziś nie mam pojęcia o czym była.

Fajne ostatnie ćwierć książki, natomiast reszta po prostu nieciekawa jak dla mnie. Tematyka bardzo bliska do "Szeptem" pani Fitzpatrick.

W moim odczuciu lekka historia, którą w miarę łatwo się czyta. Niestety ja nie dostrzegłam w niej żadnego głębszego dna i ukrytych wartości. Jestem dosyć krytyczna jeśli chodzi o romanse - niestety historie takie są trochę zbyt płytkie, a ja chcę czegoś więcej. Więcej emocji i przygody, a w tej książce dla mnie tego zabrakło. Ocena jednak jest tak wysoka, gdyż doskonale...

Z całego serduszka polecam całą serię o losach Luce i Daniela. Niesamowicie wciągająca i magiczna historia, która na długo zostaje w pamięci. Seria wywołała we mnie wiele, wiele emocji i z pewnością jeszcze powrócę do niej nie raz. Z całego serca polecam <3

Książka całkiem fajna, dobrze sie czytało, ale chyba zaczynają mi przeszkadzać w książkach wątki miłosne, a przynajmniej takie gdzie co drugie zdanie wzdychamy do faceta, którego znamy dopiero od tygodnia. Ja wiem, że mogłam się tego spodziewać po samym opisie i książka jest generalnie o jakiejś tam zakazanej miłości, ale za dużo tego. jak dla mnie. Pomijając wątki miłosne,...

Mnie się podobała. Wątki anielskie uwielbiam, więc temat mnie ujął. Młodzież tu rządzi co prawda, ale niech tam.
Mogę się za to czepiać stylu, ale nie wiem czy to wina autorki czy tłumacza :D - trochę szarpany, czasem nie wiedziałam o co chodzi, kiedy kończyło się zdanie. Ale do przeżycia.
No i cóż... Już pisałam o szczególnie bliskim mi typie bohatera i tutaj też jest...

Trochę infantylna i chaotyczna, ale w sumie czyta się szybko i jest to dość przyjemne czytadło. Przez większość książki nie dzieje się nic, a cała akcja przyśpiesza na ostatnich kilkudziesięciu stronach. Nie jest to literatura bardzo wysokich lotów, ale również nie odstrasza od siebie. Z pewnością sięgnę po kolejne tomy, kiedy będę chciała przeczytać coś lekkiego.

Niezła książka. Lekka do czytania historia miłosna. Co prawda daleko jej do mojej ukochanej serii "Szeptem" autorstwa Becci Fitzpatrick. Natomiast jest to początek serii więc okaże się jak się ta historia rozkręci. Nie podoba mi się jednak zakończenie, jakby autorka nie miała do końca pomysłu jak przekazać to co ma na myśli, bo niektóre fragmenty brzmią dziecinnie....

Dyskusje

10 441