Ludzie ze złota

Ringier Axel Springer Polska
siatkówka
sport
siatkówka

Książka przeznaczona dla osób, które dopiero zaczęły swoją przygodę z siatkówka. Dla mnie, jako, że kocham siatkówkę i się nią interesuje, nie wniosła nic nowego, ciekawego, jakiegoś 'smaczka'.
Jednakże polecam zapoznać się z lekturą.

Na półkach: , , , ,

Książka to wielka gratka dla wszystkich fanów siatkówki i kibiców, którzy emocjonowali się ostatnimi mistrzami świata. Ciekawe wywiady z zawodnikami z ostatnich mistrzostw świata, ale też tych rozgrywanych w naszym kraju. W książce można też znaleźć wywiady z ludźmi z późniejszych czasów i ich dokonań na arenie między narodowej. Polecam gorąco ta pozycje.

Dla mnie jako fanki siatkówki genialna. Nie potrafię przeczytać chodź fragmentu bez wzruszenia się. Jako kibicowi przypomina cudowne emocje.
Dobra dla fana jak i dla osoby lekko interesującej się siatkówką, ale też dla takiej, która nie jest zagłębiona w tym świecie. Ciekawe pokazanie Mistrzów Świata nie jako mistrzów świata, lecz ludzi, takich jakich spotykamy na chodniku....

Jako wielka fanka siatkówki nie mogłam nie sięgnąć po ta książkę. Świetnie się ją czytało! Wiele sytuacji, które znałam z mediów poznałam teraz z innego punktu widzenia. Poza tym jest tu wiele sportowych ciekawostek z calej historii polskiej siatkówkim. Myślę, że obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników tego sportu ale też dla osób, które sceptycznie patrzą na tą...

Świetny pomysł. Zbiór 20 wywiadów kilkunastostronowych z siatkarzami i trenerami naszej reprezentacji narodowej. W każdym z wywiadów możemy trochę przeczytać o życiu rodzinnym, dorastaniu, najważniejszych momentach sportowych i prywatnych oraz o zainteresowaniach poza sportowych naszych bohaterów. Lektura jak najbardziej dla każdego fana polskiej siatkówki.

Naprawdę fajnie się to czytało. Każdy wywiad ciekawy choć czasami zabrakło bardziej mocniejszych pytań jednak całość na duży plus !!

Edyta Kowalczyk Jakub Radomski Ludzie ze złota 20 rozmów o tym, jak zostaje się mistrzem, jeszcze jedna moja lektura zabrana na kilkudniowe ferie. Do książek o sporcie sięgam co jakiś czas i traktuję je jako odskocznię od innych lektur, w sposób szczególny doceniając ciężką pracę tych, którzy realizują swoje pasje, nie tylko sportowe.

To właśnie siatkarze polscy w...

20 września 2014 roku. Półfinał mistrzostw świata. Hala wypełniona po brzegi. Ogłuszający doping niesie polską reprezentację w siatkówce mężczyzn w starciu z Niemcami. Po dwugodzinnej walce mamy wreszcie piłkę meczową. 12 tysięcy ludzi skanduje: ostatni! ostatni! Niestety Niemcy się bronią. To nic, mamy w zapasie kilka punktów. Kolejny meczbol. Przyjmujemy zagrywkę, kibice...

Fajne wywiady z najważniejszymi polskimi siatkarzami: kiedyś i obecnie. Niektóre wywiady pozostawiają niedosyt, chciałoby się, aby dziennikarze zadali jeszcze kolejne pytanie....Pozycja nie tylko dla fanów siatkówki

Jedyny minus: łamanie. Nie da się wygodnie trzymać, książka się zamyka.

Dyskusje

• 2019