Brzydki, zły i szczery

Inne

Oficjalne recenzje i

Młody, zdolny i utalentowany

Link do recenzji

W porównaniu z wieloma biografiami/autobiografiami wielu muzyków, ta jest strasznie słabo napisana. Nie wątpię iż postać pana Ostrowskiego jest ciekawa, ale w tej książce zabrakło smaczków, czy też naprawdę głębokich przemyśleń. Słabo

Czasem w przerwie od thrillerów, lubię sięgnąć po inny rodzaj książek. Żeby było jeszcze śmieszniej, nie jestem fanką rapu. Jednak Adam ma w sobie to coś. 💁‍♂️

Kojarzycie teledysk do Lubię być sam?
Byłam tam, byłam na planie, chociaż kręcono go na Kortowiadzie i żadne słowa nie opiszą uczuć, które mi wtedy towarzyszyły.💥 Dlatego inaczej podeszłam do tej książki.

Czyta się...

Przebrnęłam. Plus za oprawę graficzną.

Bardzo szczera i prawdziwa opowieść o pasji, cierpieniu, imprezowaniu i o rodzinie.. Ostry opowiada o swojej drodze artysty w zabawny sposób z lekkością.

Brzydka i zła to książka nie była, za to szczera - z pewnością.
Przepięknie wydana graficznie, opatrzona w mnóstwo osobistych, klimatycznych obrazków, a oprawy dla każdego rozdziału, cudo!
Przyjemne anegdoty, urocze i mniej urocze historie, w kilku momentach byłam wręcz wzruszona. Tą książkę czyta się tak, jakby słuchało się długiego monologu dobrego kolegi. Bo nawet jeśli...

Ostry z uporem udowadnia, że sukces zawdzięcza jedynie swojej ciężkiej pracy, która z pozbawionej perspektyw dzielnicy wywiodła go ku międzynarodowej karierze. Opowiada o wspólnikach na gruncie muzycznym, przyjaciołach i licznych przypałach, do jakich doprowadziła ich lekkomyślność i spontaniczność. Prezentuje swoje Życie jako zgodne z dewizą carpe diem i honorem chłopaka z...

Fajna, ale wydaje mi się, że ma dużo więcej do powiedzenia, niż opowiedział.

Bardzo przyjemna w odbiorze lektura,ale raczej dla wiernych wielbicieli twórczości łódzkiego rapera, producenta i muzyka(do których ja osobiście się zaliczam:-) ) Adam ma lekkie pióro, książkę szybko się czyta, do połknięcia w jeden lub dwa zimowe wieczory

Bardzo szybko się czyta. Życiowa, szczera opowieść od Adama z Bałut. Cieszę się, że przeczytałem książkę Ostrego, serdecznie polecam!

Najpierw przeczytałem zeszłorocznego Rahima, później tchnęło mnie aby złapać za książkę Ostrego.
O ile szanuję OSTR jako jednego z najlepszych polskich raperów, o tyle książka średnia.
Paru ciekawych rzeczy się dowiedziałem, ale ogólnie nie jest porywająca.
Jednak przeczytać warto.

1 097