The Karmadont Chess Set

Wasilij Machanienko Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Droga Szamana (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Kindle Edition
Kindle Edition
Droga Szamana (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Z poczatku, czyta się jak zwykle z ciekawości co bedzie dalej, jakie kłody rzucą Machanowi pod nogi. Leveluje, uczy się, nowe zadania w tym i morskie, uczennica, nowe informacje o świecie, nowe informacje o zawiłej historii ras Barliony. Wszystko ładnie kolorowo, jakoś idzie i znów złapałem się, że czytałem co któreś zdanie, a nawet akapit... aż doszedłem do ostatnich...

Na półkach: , , , , ,

To już piąty etap wędrówki naszego szamana przez fantastyczny świat Barliony. Machan zajmuje się kolejnymi zadaniami, musi użerać z uczennicą, a czasu na wszystko brak.
Tym razem poznamy specyfikę zadania z piratami, ahoj przygodo!
Zakończenie zwaliło mnie z nóg, uwielbiam jak autor jest w stanie mnie czymś zaskoczyć, a tu zdecydowanie to ma miejsce :D
Teraz tylko czekać...

"Szachy Karmadonta" autorstwa Wasilija Machanienko, to już 5 etap Drogi Szamana, który jest już za mną !
Co prawda, nie będę Wam tutaj skracać fabuły, bo sprzedałabym Wam masę spoilerów, a tego bym nie chciała, więc powiem jedynie, że ten tom zaczyna się w tym samym momencie, w którym kończy się poprzedni, więc ta ciągłość wydarzeń jest jak najbardziej zachowana.
Muszę...

O, ciężko jest się nie zachwycać nad tą serią, ciężko. Losy Szamana tak mnie wciągnęły, że się w nich zatraciłam praktycznie cała.
Książka zaczyna się dokładnie w tym samym momencie, co wcześniejsza część. Machan dostaje serię nowych zadań do ogarnięcia, a to związane z zamkiem, a to z kolejnymi podziemiami, problemy klanowe. Szaman nie tylko na tym się skupia - są...

Moim zdaniem autor złapał "zadyszke", ale efektownie nadrobil ja zakończeniem 😉 cykl jest przepotezny jeśli chodzi o poziom, czekam niecierpliwie na 6 etap

Najlepszy jak do tej pory tom. Z jednej strony wraca do tego co w serii najlepsze, czyli takich nieco bardziej przyjemnych zadań a jednocześnie jest bardzo duży. Ogólnie dawno się tak dobrze nie bawiłem. Dawno też nie miałem takiej ochoty by odebrać sobie trochę snu ale zakończyć czytanie. Książka w swoim gatunku jest rewelacyjna, nie jest jednak to książka przełomowa itp....

To bylo genialne! Nie dość,że piraci to jeszcze to zakończenie,...chce kolejny tom

Końcówka rozwala. Ale, jest jedna prawda. Jeżeli chodzi o kasę, nikomu nie ufaj. Kobietom także.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

REWELACJA! Najlepszy tom ze wszystkich, z niecierpliwością czekam na kolejny. Takiego zwrotu akcji się nie spodziewałem.

Nie umie się od tej serii oderwać, sam jestem zdziwiony jak na mnie wpływa, czytalem ,przeczytałem i z niecierpliwością oczekuje następnego tomu

• 2021
  • Fantastyka